2022-10-DVD

WSTĘP WOLNY

7 października (piątek)

16:00

Księga Dżungli

1g. 45m. Przygodowy

Mowgli, chłopiec wychowany w dżungli przez watahę wilków, musi opuścić jedyny znany mu dom. Wyrusza w fascynującą podróż.

18:00

Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów

2g. 23m. Przygodowy, Sci-Fi
Republika pogrąża się w chaosie. Wielkim zagrożeniem dla jej kruchego ładu staje się rewolucyjny, separatystyczny ruch. Nawet dzielni rycerze Jedi nie mogą sobie z nim poradzić. Nieuchronnie i wielkimi krokami zbliża się wojna.

14 października (piątek)

16:00

Ratatuj

1g. 50m. Animowany, Komedia
Remy jest obdarzony niesamowitym węchem. Nie zniechęca go wcale to, że próbuje robić karierę w najbardziej szczurofobicznej profesji świata! Nie poddaje się presji rodziny, która chce, by zadowolił się klasycznym, szczurzym, śmietnikowym stylem życia.

18:00

Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów

2g. 20m. Przygodowy, Sci-Fi
Po trzech latach nieustannych walk nadchodzi koniec Wojny Klonów. Rada Jedi wysyła Obi-Wan Kenobiego, aby doprowadził przed wymiar sprawiedliwości Generała Greviousa.

21 października (piątek)

16:00

Pokemon Detektyw Pikachu

1g. 44m. Familijny, Przygodowy
Niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło.

18:00

Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy

2g. 16m. Sci-Fi, Przygodowy
Ponad 30 lat po zniszczeniu Imperium walka pomiędzy ciemną a jasną strona mocy nadal trawa, a rebelianci potrzebują nowych bohaterów.

28 października (piątek)

16:00

Coco

1g. 49m. Animowany, Familijny

12-letni Miguel pragnie zostać światowej sławy muzykiem tak jak jego idol, Ernesto de la Cruz.

18:00

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

2g. 32m. Przygodowy, Sci-Fi
Rebelia ostatkiem sił broni się przed atakami Najwyższego Porządku. W międzyczasie Rey odnajduje Luke’a Skywalkera, którego prosi o to, aby został jej nauczycielem i pokazał czym tak naprawdę jest Moc.