2023 Listopad – Projekcje DVD

Piątek 3 listopada 2023

godzina 16:00
Coco

1g. 49m. Animowany, Familijny; USA;

12-letni Miguel pragnie zostać światowej sławy muzykiem tak jak jego idol, Ernesto de la Cruz. Gdy kradnie z jego grobu gitarę trafia do świata umarłych, gdzie poznaje tajemnicę swojej rodziny.

godzina 18:00
Top Gun: Maverick

2g. 11m. Akcja, Dramat; USA;

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarce wojennej, Pete “Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny.

Piątek 10 listopada 2023

godzina 16:00
Mała syrenka

2g. 15m. Przygodowy, Musical; USA;

To popularna historia pięknej, odważnej i żądnej przygód syrenki Arielki – najmłodszej i najbardziej niepokornej córki Trytona – króla mórz i oceanów. Fascynacja światem ludzi ciągnie ją na powierzchnię, gdzie trafia na przystojnego księcia Eryka i z miejsca się w nim zakochuje.

godzina 18:00
1917 (Film wojenny)

1g. 59m. Dramat, Wojenny; USA;

I wojna światowa. Szeregowcy Blake i Schofield otrzymują rozkaz przedostania się za linię wroga. Od powodzenia ich misji zależy życie brytyjskich żołnierzy.

Piątek 17 listopada 2023

godzina 16:00
Super Mario Bros. Film

1g. 32m. Animowany, Familijny; USA;

Sympatyczny hydraulik Mario wyrusza w niebezpieczną przygodę wraz z przyjacielem Toadem i księżniczką Peach po Grzybowym Królestwie, aby odnaleźć swojego brata Luigiego, a przy okazji uratować świat przed bezwzględnym Bowserem, który potrafi zionąć ogniem.

godzina 18:00
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

2g. 41m. Akcja, Sci-Fi; USA;

Po śmierci króla T’Challi królowa Ramonda, Shuri, M’Baku, Okoye i Dora Milaje stają w obronie swojego ludu przed interwencją światowych mocarstw. Otwierając nowy rozdział swojej historii, mieszkańcy Wakandy łączą siły z War Dog Nakią i Everettem Rossem, by wytyczyć nowy kierunek dla swojego królestwa.