Grudzień 2023 – Projekcje DVD

Piątek 8 grudnia 2023

godzina 16:00
Ekspres polarny

1g. 37m. Animowany, Familijny; USA;

Fabuła obrazu, na podstawie książki Chrisa Van Allsburga, będzie się koncentrować wokół chłopca, który nie chce przestać wierzyć w Świętego Mikołaja nawet wtedy, gdy wszyscy jego koledzy starają mu się udowodnić, że on nie istnieje. W wigilię Bożego Narodzenia, nagle pojawia się pociąg parowy i zabiera chłopca i jego niewierzących kolegów na biegun północny.

godzina 18:00
Strażnicy Galaktyki: Volume 3

2g. 30m. Akcja, Fantasy; USA;

Burzliwa przeszłość Rocketa sprawia, że Peter Quill ponownie (3 raz) musi zebrać ekipę i stanąć do niebezpiecznej misji.

Piątek 15 grudnia 2023

godzina 16:00
Między nami żywiołami

1g. 43m. Animowany, Przygodowy; USA;

Nowy pełnometrażowy film opowiadający o Mieście Żywiołów, gdzie mieszkają obok siebie przedstawiciele czterech nacji – Ognia, Wody, Ziemi i Powietrza.

godzina 18:00
Interstellar

2g. 49m. Sci-Fi, Akcja; USA;

Wspaniała historia grupy badaczy, którzy dzięki nowo odkrytemu tunelowi czasoprzestrzennemu pokonują granice do tej pory przekraczające ludzkie możliwości podróżowania w innym wymiarze. Film oparty jest na teorii naukowej opracowanej przez fizyka z Caltech Kipa Thorne’a.

Piątek 22 grudnia 2023

godzina 16:00
Kraina lodu

1g. 42m. Animowany, Familijny; USA;

Piękna Anna, optymistka nieznająca słowa strach, wyrusza do krainy lodu na poszukiwania swojej siostry, Królowej Śniegu, która może zdjąć czar z królestwa, w którym zapanowała wieczna zima. W podróży będzie towarzyszył jej człowiek gór oraz jego renifer. Będzie to historia pełna przygód, w której główni bohaterowie napotkają na swojej drodze mistyczne trolle, magię oraz zabawnego bałwana.

godzina 18:00
Mroczny Rycerz

2g. 32m. Akcja, Kryminał; USA;

W Gotham City zjawia się Joker, który zagraża bezpieczeństwu jego mieszkańców. Batman próbuje powstrzymać jego działania.

Piątek 29 grudnia 2023

godzina 16:00
Kraina lodu 2

1g. 43m. Animowany, Przygodowy; USA;

Spokojna i szczęśliwa już Elsa zaczyna słyszeć tajemniczy głos z Zaklętej Puszczy, który zagraża bezpieczeństwu królestwa. By zrozumieć jego znaczenie oraz uratować Arendale decyduje się na niebezpieczną wyprawę.

godzina 18:00
Incepcja

2g. 28m. Akcja, Sci-Fi; USA;

Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) nie ma sobie równych w wykradaniu cennych sekretów ukrytych w ludzkiej podświadomości podczas fazy snu, w której umysł jest najbardziej podatny na ingerencję z zewnątrz. Wyjątkowe umiejętności Cobba czynią z niego pożądanego gracza w świecie szpiegostwa przemysłowego, ale również i zbiega, któremu przyjdzie zapłacić za nie wysoką cenę. Teraz Cobb dostanie drugą szansę, jeśli tylko zdoła dokonać rzeczy niemożliwej: incepcji – zamiast skraść myśl, musi zaszczepić ją w czyimś umyśle.