Autobus nagród

Grupa Kaprys przywiozła do Łap cały autobus nagród indywidualnych jak i grupowych z pierwszych Ogólnopolskich Konfrontacji Teatralnych w Łomży.

Jury w składzie Grzegorz Sierzputowski, Hubert Jarczak oraz Izabela Spławska przyznało drugie miejsce spektaklowi grupy licealnej „Zielona” oraz wyróżnienie dla młodszej grupy Kaprysu za spektakl „Z chaosu”.

Nie zabrakło też nagród i wyróżnień indywidualnych!
Główną męską nagrodę aktorską OKT zdobył Mateusz Kozicz za kreację w spektaklu „Zielona…”, a wyróżnienia otrzymało pięcioro z naszych aktorów: Zosia Karasiewicz i Kamil Raciborski z grupy młodszej Teatru Kaprys oraz
Hania Pochodowicz, Hubert Gołaszewski i Antonina Kucharska z grupy licealnej.

Nie sposób nie wspomnieć również o fakcie otrzymania wyróżnienia dla NAJLEPSZEGO REŻYSERA przez naszego nieocenionego i niezastąpionego instruktora – pana Adama Karasiewicza.

W tym roku po raz pierwszy Konfrontacje Teatralne w Łomży przyjęły formę Festiwalu ogólnopolskiego, a co za tym idzie nasze teatry musiały sprostać jeszcze większemu wyzwaniu.

Jednak tak jak co roku atmosfera w Łomży była wspaniała! Spotkaliśmy wielu starych przyjaciół, ale też mieliśmy możliwość zobaczenia zupełnie nowych grup, z którymi bardzo miło spędziliśmy czas.

Dla najmłodszej grupy był to pierwszy festiwal teatralny. Wszyscy świetnie się bawili, a udział w sobotnich warsztatach dał nam możliwość wzbogacenia warsztatu aktorskiego i zdobycia nowych doświadczeń teatralnych.

Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim teatrom za niesamowite przeżycia! Do zobaczenia za rok!

Grupa Kaprys przywiozła do Łap cały autobus nagród indywidualnych jak i grupowyc