Dni Łap 2022

Burmistrz Łap – Krzysztof Gołaszewski oraz Dyrektor Domu Kultury w Łapach – Wiktoria Wnorowska zapraszają na największą imprezę rozrywkową w Łapach, czyli Dni Łap.

Impreza odbędzie się 3 lipca 2022 r., na terenie stadionu miejskiego OKF przy ulicy Leśnikowskiej w Łapach o godzinie 16:00.

Będzie można podziwiać lokalnych artystów, grupy taneczne i muzyczne działające przy Domu Kultury w Łapach, skosztować lokalnych produktów, wziąć udział w konkursach i zobaczyć na żywo jeden z najpopularniejszych zespołów polskiej sceny muzycznej, Wilki.

Organizatorzy zapewniają mnóstwo atrakcji. Dni Łap rozpoczną się występami wokalnymi i tanecznymi.
Na scenie pojawią się utalentowane dzieci z pracowni muzycznych i tanecznych z Domu Kultury w Łapach, odbędzie się pokaz rytmiki artystycznej, wystąpią „MPower Girls Łapy”, zespół folklorystyczny  „Kolej na Łapianki”,  instruktorzy tańca przeprowadzą warsztaty tańca dla publiczności.

Wśród wielu atrakcji tego dnia nie zabraknie także wioski dziecięcej z dmuchańcami, animatorami kultury i strefą aktywności społecznej. Dzięki Centrum Aktywności Społecznej w Łapach będzie można skosztować darmowej waty cukrowej, zapleść warkoczyki, namalować twarz. Również będzie możliwość udziału w grach XXL – łowienie kaczuszek, strzał z łuku oraz zagrać w grę JENGA. W ofercie Dni Łap nie zabraknie zjeżdżalni, basenu z kulami, placu zabaw.

Odbędą się pokazy: Ochotniczej Straży Pożarnej w Łapach oraz stoisk Wojskowego Centrum Rekrutacji w Białymstoku , 18 Białostockiego Pułku Rozpoznawczego i 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej, Białostockiego Centrum Onkologii w Białymstoku oraz stoisk Departamentu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

Kreatywni instruktorzy zaplanowali uczestnikom festynu – grę terenową oraz konkurs wiedzy o Łapach. Nie zabranie  loterii dla uczestników festynu Dni Łap. Głównymi nagrodami będą rower ufundowany przez firmę „Polisa Expert – centrum ubezpieczeń w Łapach” oraz hulajnoga elektryczna, której sponsorem jest Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział Białystok. Na uczestników festynu czekają również inne gry i zabawy z licznymi atrakcyjnymi nagrodami!

Na terenie stadionu pojawią się także wystawcy oferujący świeżo parzoną kawę, lody, miody z pasieki, rzemiosło ludowe oraz lokalne przysmaki przygotowane przez koła gospodyń wiejskich.
Można będzie smacznie zjeść i odpocząć pod parasolami w barze „Zaścianki”.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Wilki, wybrany w głosowaniu przez mieszkańców Łap, który rozpocznie koncert o godzinie 20:30, a support wykona zespół MeGa Band z coverami najlepszych utworów światowej muzyki rozrywkowej.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!