Dni Łap 2023

Burmistrz Łap oraz Dom Kultury w Łapach zaprasza na koncerty, prezentacje, inne atrakcje dla dzieci i dorosłych z okazji Dni Łap 2023.

Festyn Łap Lato z okazji Dni Łap 2 lipca 2023
Dni Łap 2023 fotorelacja

W tym roku Dni Łap to kilka wydarzeń krótkim odstępie czasowym. Otwarcie wystawy 3 pracownie w Galerii pod Zegarem w Domu Kultury w Łapach,

Kino Plenerowe z Radiem Nadzieja na parkingu Domu Kultury w Łapach https://tiny.pl/cgq4m ,

III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Łap w Domu Kultury w Łapach https://tiny.pl/cgq4h ,

Festyn „Łap Lato” z okazji Dni Łap 2023, który odbędzie się 2 lipca 2023 r. od godz. 16:00 na Stadionie Miejskim w Łapach.

Tego dnia czeka na Państwa mnóstwo zabawy i miłych wrażeń. Będzie można podziwiać lokalnych artystów, grupy taneczne i muzyczne działające przy Domu Kultury w Łapach, jak również będzie można skosztować lokalnych produktów, wziąć udział w konkursach. Organizatorzy zapewniają mnóstwo atrakcji. Dni Łap rozpoczną się występami wokalnymi i tanecznymi. Na scenie pojawią się utalentowane dzieci z pracowni muzycznych i tanecznych z Domu Kultury w Łapach.

Podczas festynu odbędzie się także „Piknik z produktem polskim” objęty patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W trakcie Pikniku odbędzie się konkurs kulinarny dla kół gospodyń wiejskich pn. „Bitwa Regionów”, współorganizatorami którego są Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi i Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przy wsparciu Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Odwiedzi nas kilkanaście kół gospodyń wiejskich z powiatu białostockiego,
których przysmaki i dania wezmą udział w kulinarnej „Bitwie
regionów”.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół KOMBII, wybrany w głosowaniu przez mieszkańców Łap, który rozpocznie swój koncert o godzinie 21.00 a support wykona zespół AKUSTYCZNI z coverami najlepszych utworów światowej muzyki rozrywkowej o godzinie 20:00.

Wszystkich serdecznie
zapraszamy!

plakat dni łap 2023