Dzień dziecka 2023

Dom Kultury serdecznie zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy

1 czerwca 2023; od godziny 15:00; fontanny w Łapach

Bajkowy dzień dziecka – piknik rodzinny, dedykowany dla dzieci z okazji ich święta – Dnia Dziecka, planowany na terenie placu NSZZ Solidarność w Łapach, start godz. 15:00. Tematyką wydarzenia będą znane i lubiane dziecięce bajki.

W programie przewidziano:

15:00 – występ Iluzjonisty magika Damiana Karlińskiego,

16:00 – bajkowy koncert, podczas którego wokaliści z Domu Kultury w Łapach wykonają utwory ze znanych bajek Disneya m.in. Pocahontas, Król Lew, walecznej Vaiany.

Organizatorzy zaplanowali także:

– konkurs na „Najpiękniejszy kostium bajkowy”,

– wręczenie nagród laureatom konkursu „Być jak sławni Polacy”.

– grę terenową z nagrodami.

Popołudnie zakończy bajkowa dyskoteka.

Na najmłodszych uczestników wydarzenia czekają atrakcyjne animacje: warsztaty robienia gniotków, tatuaże, kącik kreatywności. Na placu pojawią się także stoiska handlowe oferujące lody, gofry i inne łakocie oraz bezpłatne dmuchańce.

Organizatorami wydarzenia są Dom Kultury w Łapach, Urząd Miejski w Łapach, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy, Klub Wolontariusza Łapy, Centrum Aktywności Społecznej w Łapach, Centrum Usług Społecznych w Łapach oraz Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych i Klub Integracji Społecznej w Łapach.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!”

Konkurs

„Zapraszamy dzieci do udziału w konkursie na „Najpiękniejszy bajkowy kostium”

Każde dziecko chcące wziąć udział w konkursie przychodzi na imprezę przebrane za swoją ulubioną postać z bajki. Do zgarnięcia atrakcyjne nagrody. ZAPRASZAMY