Logo Dom Kultury w Łapach

Dziennik zakrapiany rumem

http://kinoorange.pl/ Lubimy chodzić do kina. Nic dziwnego – duży ekran ma moc, a kino dostarcza nam nie tylko rozrywki, ale i poszerza horyzonty.

Emocji towarzyszących podczas pokazu filmowego w kinie nie da się porównać z doświadczanymi przed ekranem telewizora.

Outdoor Cinema oraz operator komórkowy Orange, specjalnie dla mieszkańców miejscowości, w których nie ma kin stacjonarnych przygotowały specjalne projekcje.

Kino Orange – bo tak nazywa się wspólny projekt, daje mieszkańcom mniejszych miejscowości możliwość obejrzenia najnowszych premier i hitów filmowych w ich miejscu zamieszkania. Więcej informacji: kinoorange.pl

 

Serdecznie zapraszamy do Domu Kultury w Łapach dnia 19 maja 2012 r. (sobota) na trzy seanse filmowe.

Ale cyrk. Dania 2011, animacja/familijny, czas 78 min.

Twórcy przeboju "Disco robaczki" zapraszają na magiczną i kolorową wyprawę do świata cyrku. Akrobaci, atleci, czarodzieje, iluzjoniści. CYRK od zawsze pasjonował psa Ozorka. Sympatyczny czworonóg oddałby ostatnią kość za szansę występu na arenie. Korzystając z pomocy przyjaciela – małego chłopca Wiktora i jego wesołej koleżanki Kaji – zgłasza się do wielkiego konkursu dla cyrkowców.

Projekcja: sala Domu Kultury 19 maja 2012 r., godzina 15:00, wstęp 11 zł

 

Dziennik zakrapiany rumem. USA 2011, dramat. Wyst. Johnny Depp, Aaron Eckhart, Amber Heard .
Paul porzuca nowojorski hałas na rzecz błogiego spokoju rajskiej wyspy Portoryko i przyjmuje posadę dziennikarza w lokalnej gazecie, prowadzonej przez redaktora Lottermana . Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i błyskawicznie traci głowę dla zmysłowej Chenault. Problem w tym, że dziewczyna zaręczona jest z amerykańskim przedsiębiorcą, który planuje przemienić wyspę w swoje prywatne eldorado.

Projekcja: sala Domu Kultury 19 maja 2012 r., godzina 17:00, wstęp 11 zł

 

W ciemności. Francja, Kanada, Niemcy, Polska 2011, dramat wojenny, czas 145 min.
Polak ze Lwowa – przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami.

Projekcja: sala Domu Kultury 19 maja 2012 r., godzina 19:30, wstęp 11 zł