Ferie zimowe w Płonce K

Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci. Jak co roku nasza placówka zorganizowała wiele ciekawych zajęć, które rozpoczęły się 20 stycznia i trwały do 31 stycznia br.

Chętne dzieci spotykały się przez dziesięć dni codziennie w godzinach od 10.00-14.00. Mimo, że zimowa aura nie przyniosła wymarzonego śniegu to i tak dzieci miały możliwość spędzić swój czas w ciekawy, atrakcyjny sposób korzystając z zajęć przygotowanych przez Wiejski Dom Kultury w Płonce Kościelne.

W programie przewidziano wiele różnorodnych zajęć tj: plastyczne, teatralne, gry i zabawy, sportowe. Nie zabrakło też czasu na wspólne ognisko i wyjazd na basen.

Ostatni dzień ferii spędziliśmy razem na wspólnej zabawie, a zwieńczeniem naszej dwutygodniowej pracy z dziećmi było przygotowanie przedstawienia “Czerwonego Kapturka” oraz skeczu pt.” Babcia i Dziadek”.

Niespodzianka się udała dla rodziców i dziadków było to miłe zaskoczenie, a nasi aktorzy spisali się na medal bo nie jednemu zakręciła się łezka w oku.

Dwutygodniowe zajęcia odbywały się przy współpracy Biblioteki Publicznej w Płonce Kościelnej i Ośrodka Kultury Fizycznej w Łapach za co serdecznie dziękuję.

Beata