Film konesera: kwiecień 2024

Piątek 19 kwietnia 2024

godzina 16:00
Tytuł filmu dostępny w domu kultury

1g. 28m. Animowany, Przygodowy; USA

2 część naszej ulubionej bajki o bohaterskich psach. Kiedy magiczny meteoryt ląduje w Adventure City, daje wszystkim szczeniętom supermoce. Dla Skye, najmniejszej członkini zespołu, jej nowe moce to spełnienie marzeń. Ale sprawy przybierają zły obrót, gdy arcy-rywal szczeniąt, Humdinger, ucieka z więzienia i łączy siły z szalonym naukowcem.

godzina 18:00
Tytuł filmu dostępny w domu kultury

2g. 19m. Dramat, Thriller; USA

Jack cierpi na chroniczną bezsenność i jest całkowicie znudzony swym dotychczasowym życiem. Do czasu, gdy spotyka charyzmatycznego Tylera Durdena – sprzedawcę mydła o dość pokrętnej filozofii życia… Uważa on bowiem, że samodoskonalenie jest dla słabeuszy, a to co rzeczywiście sprawia, że warto żyć to samodestrukcja. Kiedy mieszkanie Jacka zostaje kompletnie zniszczone w wyniku tajemniczego wybuchu, Tyler oferuje mu gościnę. Spotykają się w barze, piją na umór i wszczynają bójkę na gołe pięści, która nieoczekiwanie przynosi im ogromną satysfakcję.

Piątek 26 kwietnia 2024

godzina 16:00
Tytuł filmu dostępny w domu kultury

1g. 27m. Animowany, Familijny; USA

Junior, najlepszy kurier w bocianiej firmie, omyłkowo uruchamia maszynę, dzięki której produkuje się dzieci, co jest zabronione, ponieważ bociany nie zajmują już się dostarczaniem maluchów. Teraz, by szef nie zobaczył dziewczynki – Junior musi ją dostarczyć do mamy.

godzina 18:00
Tytuł filmu dostępny w domu kultury

1g. 43m. Dramat, Sci-Fi; USA

Truman Burbank zaczyna zdawać sobie sprawę, że przez całe życie jest głównym bohaterem reality show emitowanego 24 godziny na dobę.