Film konesera: maj 2024

Piątek 17 maja 2024

godzina 16:00
Tytuł filmu dostępny w domu kultury

2017 USA; 1g. 37m.; Animowany, Komedia

Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się mały braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie.

godzina 18:00
Tytuł filmu dostępny w domu kultury

2012 Wielka Brytania; 2g. 23m.; Akcja, Kryminał

Szefowa MI6 musi odejść, kiedy zadanie nie zostało wykonane. Agent 007 zwraca się w stronę mrocznej przeszłości, by ocalić siebie i Brytanię.

Piątek 24 maja 2024

godzina 16:00
Tytuł filmu dostępny w domu kultury

2016 USA; 1g. 48m.; Animowany, Komedia

Jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. W tym mieście nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś – czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką. Możesz tam zostać kimkolwiek chcesz. Ale nie wszystkie marzenia spełniają się od razu… Gdy do miasta przybywa ambitna policjantka, szybko przekonuje się, że jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji, nie będzie wcale miała łatwego życia. Robi więc wszystko, by udowodnić swoją wartość (i zdobyć upragniony awans).

godzina 18:00
Tytuł filmu dostępny w domu kultury

2015 Wielka Brytania; 2g. 28m.; Akcja, Thriller

Sekretna wiadomość sprawia, że brytyjski agent 007 dowiaduje się o istnieniu złowrogiej organizacji. Ponieważ M zmuszony jest toczyć polityczną bitwę, w której stawką jest przyszłość tajnych służb, Bond w walce z potężną organizacją może liczyć głównie tylko na siebie.

Piątek 31 maja 2024

godzina 16:00
Tytuł filmu dostępny w domu kultury

2007 USA; 1g. 25m.; Animowany, Komedia

Młody pingwin mieszka w Shiverpool na Antarktydzie. Jego wielką pasją jest surfing. Staje on przed wielka szansą, gdy łowca talentów proponuje mu udział w Wielkim Memoriale Surfera Big Z. Wyrusza więc na wyspę Pen Gu, by powalczyć tam o zwycięstwo z najlepszymi surferami na świecie. Na jego drodze stanie m.in. dotychczas niepokonany przeciwnik.

godzina 18:00
Tytuł filmu dostępny w domu kultury

2021 Wielka Brytania; 2g. 43m.; Akcja, Przygodowy

Agent 007 opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.