Kolejne sukcesy naszych tancerzy

W miniony weekend tancerze z Domu Kultury w Łapach wyruszyli na największe zawody tańca Street Dance w Polsce – “Rytm Ulicy” w Pile.

Była to specjalna edycja zawodów dla Dzieci. W niedzielę 4 czerwca dzieci z całej Polski w wieku 10-13 lat rywalizowali w różnych kategoriach tanecznych.

Wszystkich uczestników zawodach w tym dniu było około 500. Był to pierwszy tak duży wyjazd dla naszych dzieci z Łap. Pierwszy wyjazd na tak duże zawody i już takie osiągnięcia.

Flejwunia Kids zajęła 1 miejsce w kategorii formacje Medium 10-13 lat w składzie (Patryk Wojciula, Krzysztof Kulesza, Krzysztof Łapiński, Paweł Płoński, Błażej Łapiński, Wiktoria Zdziarska, Marysia Milczarek, Julia Zdancewicz, Patrycja Zambrzycka).

Dzieci rywalizowały z 13 grupami z całej Polski.

Ponadto nasi młodzi tancerze zostali nagrodzeni w kategoriach
indywidualnych i duetach:

1 miejsce – Julia Zdancewicz w kategorii Hip Hop Debiuty 1v1 10-13 lat (Jula rywalizowała z ponad 80 uczestnikami w jej kategorii)

2 miejsce –  Paweł Płoński oraz Wiktoria Zdziarska w kategorii Duety 10-13 lat (20 duetów w tej kategorii)

3 miejsce – Marysia Milczarek oraz Patrycja Zambrzycka w kategorii Duety 10-13 lat (20 duetów w tej kategorii)

Top8 – Patrycja Zambrzycka w kategorii Hip Hop Medium 1vs1 0-13 lat (Patrycja dostała się do najlepszej 8 zawodów spośród ponad 120 uczestników w tej kategorii)

Zespół Flejwunia Kids jest prowadzony przez Magdalenę Surwiłło. Brawa dla Dzieci oraz ich instruktorki. Jest to ogromny sukces na skalę Polski.

Grzegorz Perkowski