Karnawałowy bal w Płonce

 Wiejskim Domu Kultury odbył się bal karnawałowySala balowa
[fotorelacja]

W sobotę w Wiejskim Domu Kultury odbył się bal karnawałowy w godz. od 16.00 do godz. 19.00. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci i młodzież.

Tego dnia sala zamieniła się w salę balową. Wcześniej dzieci na zajęciach podczas ferii przygotowali wszelkie elementy, które posłużyły do dekoracji sali różnokolorowe łańcuchy, serpentyny, balony.

Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosiła prowadząca imprezę pani Beata.

Przebrane w kolorowe stroje dzieci, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Prowadząca urozmaicała zabawę ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani słodyczami ufundowanymi przez Dyrektora Domu Kultury w Łapach  Pana Grzegorz Perkowskiego.

W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek, którzy sami wykonali podczas ferii na zajęciach kulinarnych. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Niestety radosna zabawa musiała się w końcu skończyć.