Kolędy w szopie

Ferie to też czas intensywnej pracy artystycznej. Przez ponad miesiąc dzieci przygotowywały się do nagrań kolęd dla TVP Białystok.

W czasie ferii odbyło się nagranie audio i video. Samo nagranie dźwięku zajęło nam ponad 100 godzin. 6 kamer, 3 wozy sprzętu i wóz transmisyjny, setki metrów kabli. Dla dzieci i rodziców to pierwsze zetknięcie z taką sztuką. Towarzyszyły temu mega emocje, których opisać się nie da. Było tam wszystko: i radość i smutek, łzy i uśmiech, wyzwolona energia i całkowita blokada. Był makijaż, strój, ćwiczenie dykcji głosu, postawy i co tam jeszcze …. a to wszystko w scenerii pięknej szopy w kościele św. Krzyża w Łapach.

Mega praca, mega wysiłek i wszystko wyszło naprawdę MEGA. Całość do obejrzenia będzie w najbliższe święta Bożego Narodzenia na antenie TVP Białystok.

Składam wielkie podziękowania wszystkim: przede wszystkim dzieciom za wysiłek włożony i wasz wielki talent, ks. proboszczowi Krzysztofowi Jurczakowi, całej ekipie TVP Białystok, Panu Mirkowi :), ekipie Domu Kultury

Do zobaczenia na antenie TVP Białystok w Boże Narodzenie 2019.

Grzegorz Perkowski

http://galeria.dklapy.pl/galeria?p=serie&id_album=238