„Łap Lato” z Czerwonymi Gitarami

łap lato . anima .czerwone gitary W niedzielę 5 czerwca park przed Domem Kultury w Łapach zamienił się w wyjątkowe miejsce, w którym królowała dobra zabawa i rodzinna atmosfera.
[FOTORELACJA]
Wszystko za sprawą organizowanych dorocznie przez Dom Kultury w Łapach „Dni Łap”.

O godzinie 15 tego dnia wszystko było dopięte na ostatni guzik, nie zabrakło nawet dobrej pogody, a cała impreza obfitowała w liczne atrakcje.

Festyn rozpoczął się występem Miejskiej Orkiestry Dętej, a po niej na scenie zaprezentowały się dzieci i młodzież ze „Studia Piosenki Domu Kultury w Łapach”.

Oprócz tego, na program artystyczny złożyły się też m. in. występ chóru "Łapskie Nutki" oraz pokaz brazylijskiej sztuki walki "Capoeira" w wykonaniu grupy Unicar Białystok – DK Łapy.

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się też pokaz tańca nowoczesnego grupy dziecięcej oraz pokaz tańca hip hop zespołu „Escape”. Przed widownią zaprezentowały się także znane i lubiane zespoły, m. in. „Dwie trzecie” i „Anima”.
Dużą publiczność ściągną przed scenę zespół „DePe” – laureat popularnego programu TVN – X-Factor.

Około 21 zabrzmiały wyczekiwane legendarne „Czerwone Gitary”! Z wielkim hukiem zespół z Pomorza zagrał największe przeboje, na których wychowało się kilka pokoleń. Jak zwykle rozgrzewali widownię wykonując m. in. „Kwiaty we włosach”, „Nie spoczniemy”, „Biały krzyż”, „Matura”, „Nie zadzieraj nosa” i wiele innych.

Mieliśmy okazję przekonać się, że Czerwone Gitary to prawdziwy wulkan energii, i dla tego publiczność nie pozwalała im zejść ze sceny dopóki nie zaśpiewali przynajmniej kilku bisów.