Start godzina 10:00, miejsce: sala Domu Kultury w Łapach
Planowana kolejność prezentacji.
Grupa I
1.Olaf Roszkowski – Kalendarz Białystok
2. KATARZYNA GŁĘBOCKA – Mój przyjaciel pies Łomża
3. Zuzia Gosiewska -Kraina Czarów- Białystok
4. Sokołowska Aleksandra – Przyjaciel wie – Łomża
Zespoły (planowany start 10:30)
1.Zespoł wokalno-instrumentalny w skladzie: Oliwia Juchimowicz, Hania Wygonowska, Gabrysia Stefanowicz–Idziemy szukać wiosny (muzyka-Katarzyna Wądołowska, słowa Barbara Kropiewnicka)
2.Perkowski Dawid, Zawadzki Bartek – Odkrywam siebie Łapy
3.Małe MDK – 6 os. – 10 w skali Beaforta – Hajnówka
Podsumowanie i rozdanie nagród grupy 1 i kategorii zespoły (planowany start 11:15)
Grupa II (planowany start 11:30)
-
Oliwia Juchimowicz Brukowane uliczki
-
KATARZYNA BOGUSKA – MAŁA SMUTNA KRÓLEWNA – Jarnuty
-
Filipiuk Zofia – Dziś będzie bal – Hajnówka
-
Karasiewicz Aleksandra – Czerwony Kapturek – Łapy
-
Gabriela Stefanowicz-Laleczka z Saskiej porcelany Białystok
-
Leoniuk Aleksandra – Straszny budzik – Hajnówka
-
Majewska Julia – Do słońca leć – Łomża
-
Ryszard Konopko -Obladi oblada Białystok
-
Karasiewicz Zofia – Ulepimy dzis bałwana – Łapy
-
Wygonowska Hanna – Sroka jubilerka –Białystok
-
Markowska Maja – Jesienny Rock&Roll – Białystok
-
Misiewicz Oskar – Dni których nie znamy – Łapy
-
Openchowska Katarzyna – Żyj do przodu – Łomża
-
Wołczyk Aleksandra – Rudy rydz – Hajnówka
-
Wygonowska Zofia – Kraina kresowa –Białystok
-
Zajkowska Kornelia – Różowa piosenka – Białystok
Przerwa techniczna 12:45-13:15
Grupa III (planowany start 13:15)
-
EMILIA LUTOSTAŃSKA – KSIĘZYC WĘDROWIEC – Łomża
-
Brzozowska Julia – Milcząc – Łapy
-
Ginszt Wanda – Dzisiaj, jutro – Hajnówka
-
Guzowska Maja – Rolling in the deep – Białystok
-
MATEUSZ NIKSA – PIOSENKA NA ZŁY CZAS – Łomża
-
Galent Agata – Nieodkryty ląd – Łapy
-
Konopka Aleksandra – Świat to muzyka – Białystok
-
Łapińska Aleksandra – Szare miraże – Łapy
-
Sawicka Maria – Żeby szczęśliwym być – Hajnówka
-
Kuc Natalia – Mam tę moc – Białystok
-
Łapińska Aleksandra – Biegnij przed siebie –Łapy
-
Sztyler Dorota – Miłość rośnie wokół nas – Hajnówka
-
Łapińska Małgorzata – Nigdy więcej nie tańcz ze mną – Łapy
-
Narolewska Laura – Poza czas – Łomża
-
Ryś Wiktoria – Hallelujah – Łapy
-
Karczewska Izabela – Pójdziemy razem – Hajnówka
-
Wojewódzka Natalia – Tyle słońca – Łapy
-
Piekutowska Roksana – Piosenka uwerturowa – Białystok
-
Zofia Porowska – Dmuchawce latawce – Łapy
-
Antonina Kucharska – Czas nie będzie – Łapy
Grupa IV (planowany start 14:30)
-
Aleksandra Raszczyk – Rycerz przegranych spraw – Łomża
-
Szafarska Magdalena – Come rain or come sine – Białystok
-
Cwalina Magda – Już drogę znasz – Łomża
-
Dargiewicz Gabriela – Tańczące Eurydyki, Człowieczy los – Łomża
-
Aleksandra Suproń – Byle nie o miłości/Ołowiane szczęście – Łomża
-
Dragun Katarzyna – List -Białystok
-
Drużba Katarzyna – Jaki piękny świat – Hajnówka
-
Kopczewska Alicja – Nie jesteś Alicją – Łomża
-
Dworakowska Zuzanna – Blue skies – Łapy
-
Kuzyka Julia – Moknie w deszczu diabeł, Nie wie nikt – Białystok
-
Perzanowska Wiktoria – Nieobecni – Łomża
-
Mirek Karolina – Bal u Posejdona – Hajnówka
-
Perkowska Julia – Take a bow – Białystok
-
Porowska Paulina – Eurydyki tańczące – Łomża
-
Izabela Gąsowska – Żeby szczęśliwym być -Łapy
-
Pieńkowska Marlena – Jesteś lekiem na całe zło – Łomża
-
Wojtkielewicz Kamila – You'd be so nice – Białystok
-
Katarzyna Bagińska – Miasto – Łapy
-
Malwina Cholewicka– Magiczne ognie- Łomża
Grupa V (planowany start 15:45)
Przemysław Piotrowski – Dwie połowy – Łomża
Borkowska Katarzyna – Będzie tak jak jest – Łomża
Szutkiewicz Anna – Sen motyla – Białystok
Natalia Wysocka – On – z rep. Brodki – Łomża
Wawreszuk Julita – Wybacz Kamasza – Hajnówka
Justyna Zaręba – Tmie after time – Łomża
Przestrzewska Julia – Dworzec – Łomża
Kamil Kowalczyk – Always on my mind – Łomża
Zakończenie przesłuchań godzina 16:15,
Rozdanie nagród godzina 17:00