Nabory do pracowni. Nabór 2020/21

Zapraszamy do pracowni nabór 2020/21. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Informacje 857 152 300. Dom Kultury, ul. J. Matejki 19, Łapy.

Pracownia teatralna.

Zajęcia pozwalają na rozwijanie zainteresowań aktorskich. Kształcą emisję głosu, dykcję i warsztat aktorski. Uczą współpracy i autoprezentacji. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 8 do 28 lat.

Pracownia plastyczna.

Zajęcia pozwalają na rozwijanie zainteresowań poprzez poznawanie nowych technik malarskich. Umożliwiają młodym ludziom samodzielne interpretowanie widzianego świata, dobieranie kolorów i kształtów. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 lat.

Pracownia modelarska.

Skupia młodzież z zainteresowaniem technicznym, rozwija umiejętności manualne. Na zajęciach wykonywane są modele statków, samolotów, samochodów, dobierane w zależności od umiejętności uczestników. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 9 lat.

Pracownia muzyczna.

Nauka gry na instrumentach: gitara klasyczna, instrumenty klawiszowe, nauka śpiewu. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat, młodzież i dorosłych.

Pracownia malarstwa i rysunku.

W pracowni poznajemy takie tematy jak: perspektywa, światłocień, studium postaci, architektury i wiele innych. Uczestnicy pracowni poznają tajniki rysunku, malowania akwarelą i farbami olejnymi. Zapraszamy młodzież od 15 roku i dorosłych.

Pracownia taneczna.

  • Taniec nowoczesny,
  • taniec towarzyski dla dzieci,
  • taniec towarzyski dla dorosłych,
  • zajęcia fitness,

Od najmłodszych lat dzieci uczą się koordynacji ruchów ciała, pracy w grupie. Taniec kształtuje wytrzymałość i kondycję. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 lat oraz dorosłych.

Pracownia szachowa.

Ta piękna i stara gra nauczy Cię myśleć, co przydaje się w codziennym życiu. Szachy uczą również współpracy w grupie i zdrowej rywalizacji. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 lat.

Zapraszamy do pracowni nabór 2019/2020. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Informacje 857 152 300.
Pracownia taneczna. Pracownia modelarska.Pracownia plastyczna.Pracownia teatralna.Pracownia malarstwa i rysunku.Pracownia muzyczna.