Niepodległość oczami dzieci konkurs plastyczny

Dom Kultury w Łapach, 31 października 2018 r.

Protokół jury konkursu plastycznego Niepodległość oczami dzieci
100 lat niepodległości

Na konkurs wpłynęło 302 prace , do wystawy jury zakwalifikowało 241 z następujących instytucji z terenu gminy Łapy:

Szkoła Podstawowa w Łupiance Starej
Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
Szkoła Podstawowa w Płonce Kościelnej
Przedszkole nr 1 w Łapach
Szkoła Podstawowa nr 3 w Łapach
Szkoła Podstawowa nr 2 w Łapach
Katolicka Szkoła Podstawowa w Łapach
Szkoła Podstawowa w Uhowie
Gimnazjum nr 1 w Łapach
Niepubliczne Gimnazjum w Łapach

Jury w składzie:

Ewa Stranc, Małgorzata Roszkowska, Dariusz Gumowski po obejrzeniu i wnikliwej ocenie prac postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

w kategorii 6-10 lat (wpłynęło 209 prac)

równorzędne wyróżnienia otrzymuje 16 osób:

1. Paweł Szehidewicz – Szkoła Podstawowa w Łupiance Starej
2. Cezary Puchalski – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
3. Emilia Kostrowska – Szkoła Podstawowa w Łupiance Starej
4. Paulina Mika – zgłoszenie indywidualne
5. Julia Płońska – Szkoła Podstawowa w Płonce Kościelnej
6. Zuzanna Matowicka – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
7. Izabela Kulesza – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
8. Natalia Roszkowska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
9. Adam Żur – Szkoła Podstawowa w Łupiance Starej
10. Barłomiej Brzozowski – Szkoła Podstawowa w Łupiance Starej
11. Maria Brzozowska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Łapach
12. Wiktoria Janucik – Szkoła Podstawowa w Łupiance Starej
13. Oliwia Romańczuk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
14. Aleksandra Pęza – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
15. Anna Karpowicz – Szkoła Podstawowa w Łupiance Starej
16. Lena Wojcieszuk – Przedszkole nr 1 w Łapach

równorzędne III miejsca otrzymuje 13 osób:

1. Filip Jabłoński – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
2. Julia Zdrodowska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
3. Jan Jakub Bagiński – Przedszkole nr 1 w Łapach
4. Oliwia Pękała – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
5. Aleksandra Kurzyna – Przedszkole nr 1 w Łapach
6. Adrianna Jaworowska – Szkoła Podstawowa w Łupiance Starej
7. Kacper Młynarczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
8. Maja Myśliwiec – Szkoła Podstawowa nr 3 w Łapach
9. Izabela Łapińska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
10. Gabriela Kulesza – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
11. Gabriela Pękała – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
12. Emilia Pawenta – Szkoła Podstawowa w Łupiance Starej
13. Jakub Drągowski – Przedszkole nr 1 w Łapach

równorzędne II miejsca otrzymuje 12 osób:

1. Antonina Jankowska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
2. Krystian Filonik – Szkoła Podstawowa w Łupiance Starej
3. Krzysztof Kołos – Szkoła Podstawowa nr 3 w Łapach
4. Mateusz Michno – Szkoła Podstawowa nr 3 w Łapach
5. Anita Bort – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
6. Filip Łapiński – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
7. Aleksandra Piekutowska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
8. Amelia Stefanowicz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
9. Grzegorz Gołko – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
10. Filip Niemczynowicz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
11. Alicja Walesieniuk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
12. Aleksandra Lewandowska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach

równorzędne I miejsca otrzymuje 8 osób:

1. Natalia Perkowska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
2. Mateusz Sowa – Katolicka Szkoła Podstawowa w Łapach
3. Anna Łapińska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
4. Amelia Płońska – Szkoła Podstawowa w Płonce Kościelnej
5. Alan Skrzypko – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
6. Franciszek Łukaszuk – Szkoła Podstawowa nr 2 w Łapach
7. Maja Walesieniuk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
8. Gabriela Bort – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach

w kategorii 11-13 lat (wpłynęły 73 prace)

równorzędne wyróżnienia otrzymuje 5 osób:

1. Hubert Sekula – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
2. Klaudia Jastrzębska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
3. Natalia Sienkiewicz Komarzewska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
4. Aleksandra Brzozowska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
5. Julia Koczan – Szkoła Podstawowa nr 2 w Łapach

równorzędne III miejsca otrzymują 4 osoby:

1. Yesika Mruczyńska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Łapach
2. Konrad Jaworowski – Szkoła Podstawowa w Łupiance Starej
3. Julia Narewska – Szkoła Podstawowa w Łupiance Starej
4. Patrycja Karpowicz – Szkoła Podstawowa w Łupiance Starej

równorzędne II miejsca otrzymują 4 osoby:

1. Natalia Porowska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Łapach
2. Wiktoria Krawczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
3. Zuzia Zajączek – Szkoła Podstawowa nr 2 w Łapach
4. Aleksandra Karasiewicz – Szkoła Podstawowa nr 2 w Łapach

równorzędne I miejsca otrzymują 3 osoby:

1. Emily Serwin – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
2. Aleksandra Stradałowicz – Szkoła Podstawowa nr 3 w Łapach
3. Wiktoria Lewandowska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach

w kategorii 14-16 lat (wpłynęło 20 prac)

równorzędne wyróżnienia otrzymują 3 osoby:

1. Victoria Uszyńska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Łapach
2. Oliwia Zimnoch – Gimnazjum nr 1 w Łapach
3. Julia Nikołajuk – Gimnazjum nr 1 w Łapach

III miejsce: Gabriella Uszyńska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Łapach

II miejsce: Hanna Pochodowicz – Gimnazjum nr 1 w Łapach

równorzędne I miejsca otrzymują 4 osoby:

1. Tomasz Mieczysław Kostro – Gimnazjum nr 1 w Łapach
2. Daria Zdrodowska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach
3. Natalia Wojewódzka – Niepubliczne Gimnazjum w Łapach
4. Julia Maria Płońska – Niepubliczne Gimnazjum w Łapach

Jury dziękuje wszystkim za udział w konkursie, a nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie.

Polecaj nas ⇒
RSS
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://dklapy.pl/niepodleglosc-oczami-dzieci-konkurs-plastyczny/
Twitter