NOWAKI

Dom Kultury w Łapach zaprasza na autorski spektakl kabaretowy  Moda na Nowaki

23 lutego 2014, godzina 20:30

Dom Kultury w Łapach zaprasza na autorski spektakl kabaretowy  "Moda na Nowaki".

Bilety przedsprzedaż w kasie DK 8:00-16:00 w cenie 25 PLN.

Bilety sprzedaż w dniu koncertu w cenie 30 PLN

Nowaki to młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów.

Ich praca od kilku lat przynosi rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sal i śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej.

W skład kabaretu wchodzą Adrianna Borek – kobieta, potrafiąca wcielić się w każdą postać, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg – pełni energii, którą zarażają widownię, świetnie sprawdzający się także w roli konferansjerów.

Ich najnowszy program „Moda na Nowaki” to dowód na to, jak popularnym i lubianym kabaretem jest obecnie ten zespół. W spektaklu kabaret przedstawia swoje największe hity i cały wachlarz absurdalnych i zaskakujących postaci, które są zabawną odpowiedzią na naszą codzienność. Nowaki zgłębiają tematykę kobiecego wybierania się na przyjęcia i męskiego spojrzenia na ten problem. Ich skecze dotyczą także perypetii nauczycieli na wycieczce klasowej, dylematów generała na zakupach i ostrzegają przed pewnym osobliwym hotelem.

 Młodość i doświadczenie Nowaków procentują na każdym występie. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Kabaret Nowaki potrafi zarazić dobrym humorem najbardziej ponurego widza.