Podaruj swój 1 % GRAŻYNIE ŁAPIŃSKIEJ NA REHABILITACJĘ.

Czy już się rozliczyłaś/rozliczyłeś się z fiskusem?

Grażyna Łapińska, utalentowana wokalistka z Łap, jest najlepszym przykładem na to, że nawet poruszając się wózkiem inwalidzkim, można realizować swoje marzenia.

Koncertowała z takimi artystami, jak np.: Edyta Geppert, Halina Kunicka, Alicja Majewska, Wojciech Młynarski czy Grzegorz Turnau. Na swoim koncie ma też płyty. W 2004 roku ukazała się „Piję wino, piję życie”, kolejne albumy: „Zaufać snom” oraz „Element tła”. Teksty i muzyka którą wykonuje najczęściej napisali i podarowali jej przyjaciele. W ostatnim krążku swojego wiersza użyczyła m.in. Katarzyna Ewa Zdanowicz – poetka pochodząca z Podlasia.

Artystka od lat mieszka w Warszawie. Ale podczas koncertów i wywiadów zawsze podkreśla, że jest łapianką. 
Przygotowała materiał na nową płytę – nagrania w studio już zakończone – ale w tej chwili pojawiły się inne trudności.
W styczniu 2019 roku stała się rzecz trudna. Grażyna uległa wypadkowi komunikacyjnemu. Obecnie jest w gipsie i ze względu na ograniczenia ruchowe przebywa w konstancińskim szpitalu, prawdopodobnie będzie zmuszona przedłużyć swój pobyt poza domem… To nie jest komfortowa sytuacja… Przed Nią długa, może być to nawet 2 lata biorąc pod uwagę stan Jej kości, walka aby znów usiąść na wózek i „normalnie” żyć.

Proszę roześlij tę informację do przyjaciół.
Grażyna należy do Stowarzyszenia Kobiet Niepełnosprawnych „ONE.PL” organizacji pożytku publicznego.

Proszę podaruj swój 1 % Stowarzyszeniu Kobiet Niepełnosprawnych „ONE.PL”,
z dopiskiem:
GRAŻYNIE ŁAPIŃSKIEJ NA REHABILITACJĘ

Jej recital: