Rejestracja do projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej

Szanowne Nauczycielki, Szanowni Nauczyciele, Dom Kultury w Łapach uczestniczy w programie edukacyjnym 18. Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.

NHF-y to filmy dostosowane do wszystkich poziomów edukacji: przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych. To cykle tematyczne oparte na wyjątkowych filmach, uzupełnione prelekcją, omówieniem i propozycją warsztatów plastycznych, kartą pracy, scenariuszem lekcji oraz analizą psychologiczną do pobrania z naszej strony.

Przygotowane materiały dydaktyczne stanowią pomoc dla nauczycieli w realizacji podstawy programowej poszczególnych przedmiotów. Jednocześnie udział w NHEF wzbogaci programy wychowawczo-profilaktyczne szkoły, a filmy oglądane w domu z udziałem rodziny ucznia mogą stanowić inspirujący punkt wyjścia do działań wychowawczych zarówno w szkolnej klasie, jak i w domu.

ZAPISY TUTAJ: https://panel.nhef.pl/zgloszenie
Wypełnienie formularza jest proste i zajmuje jedynie kilka minut.
Aby to zrobić potrzebne będą:
Dane placówki (adres, telefon, imię i nazwisko dyrektora szkoły)
Informacje o liczbie uczniów uczestniczących w projekcie
Forma płatności (bilety, karnety) – opiekunowie uczestniczą w seansach nieodpłatnie (w rubryce formularza zgłoszeniowego prosimy o wpisywanie wyłącznie liczby uczniów, która korzystać będzie z darmowej opcji).
Nazwa wybranego przez Pana/Panią cyklu.

Plan projekcji w Łapach tutaj: https://dklapy.pl/nowe/#tab-95194