Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji”.

    Podsumowanie konkursu  i otwarcie wystawy 14 grudnia 2019 r., godz. 13:00  Dom Kultury w Łapach, ul. Matejki: 1

    Cele konkursu:

    Pobudzanie kreatywności i wrażliwości twórczej dzieci i młodzieży.
    Poszerzanie wiedzy na temat otaczającego nas krajobrazu naturalnego – rzeki – jako obrazu tworzonego przez działalność pokoleń.

    Kształtowanie świadomości ekologicznej, kulturalnej, historycznej oraz przynależności do tradycji regionu.

    Temat konkursu:

    Tematem konkursu są polskie rzeki – naturalne i historyczno – kulturowe dziedzictwo. Zachęcamy do przedstawienia piękna i majestatu rzek w różnych porach roku, ukazania jej form i zjawisk. Ukazanie różnych historii i tradycji przynależnych do danych regionów.

    Warunki konkursu:

    Uczestnicy konkursu: dzieci i młodzież w wieku 7 – 19 lat. Uczniowie wszystkich typów szkół ( z wyjątkiem uczniów szkół plastycznych), podopieczni placówek wychowania pozaszkolnego, klubów, świetlic, domów kultury.

    Prace oceniane będą w kategoriach: 7 – 10 lat, 11 – 13 lat, 14 – 16 lat, 17 – 19 lat.

    28 listopada 2019 r., zostanie przedstawiona ocena prac jury w zakładce wyniki.

    Charakter konkursu indywidualny – prace grupowe nie będą oceniane.

    Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę.
    Technika wykonania prac – malarstwo , pastel i inne płaskie techniki barwne ( z wyjątkiem technik wykorzystujących materiały sypkie i nietrwałe, np. kasze, ryż, plastelina, bibuła i elementy roślinne).

    Format prac – A3 ( 297mm x 420 mm ) i A2 ( 420mm x 594mm ).
    Każda praca powinna być opatrzona na odwrocie czytelnie wypełniona metryczką zawierającą: imię i nazwisko autora, wiek, adres, telefon i e-mail instytucji patronującej, imię i nazwisko opiekuna artystycznego.

  • Regulamin konkursu RZEKA 2019(PDF)

    Karta zgłoszenia do konkursu RZEKA (PDF)

  • ◼️ Protokół Jury rok 2017

    ◼️ Protokół Jury rok 2018

    ◼️ Protokół Jury rok 2019

    Protokół z posiedzenia jury 3. Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji” sporządzony dnia 27.11.2019.

    Na konkurs wpłynęły 2106 prac plastycznych z 254 placówek – szkół, świetlic, domów kultury, ognisk pracy pozaszkolnej oraz zgłoszeń indywidualnych m.in. z Kraśnika, Nowego Targu, Wejherowa, Malborka, Warszawy, Szczecina, Łomży, Białegostoku, Lublina, Gniezna, Zamościa, Słupska, Krakowa, Olsztyna, Gdańska, Sieradza, Zgorzelca, Torunia, Bydgoszczy, Białej Podlaskiej, Bochni, Torunia, Wyszkowa, Częstochowy, Łap.

    Komisja w składzie:

    • Dariusz Gumowski – plastyk, przewodniczący jury.
    • Beata Łopieńska – nauczyciel.
    • Rajmund Brzozowski – instruktor.
    • Małgorzata Roszkowska – instruktor.
    • Ewa Stranc – koordynator konkursu, plastyk

    Po obejrzeniu i ocenie prac postanowiła przyznać 21 nagród i 45 wyróżnień oraz 173 kwalifikacji do wystawy.

    Kat. I (7 – 10 lat)

    I nagroda – Maria Samełko (Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie)

    I nagroda – Łucja Bratkowska (Młodzieżowy Dom Kultury Filia „Przystanek Maciuś” w Płocku)

    II nagroda – Anna Karpowicz (Dom Kultury w Łapach)

    II nagroda – Hanna Wojciechowska (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim)

    III nagroda – Hanna Wojtecka (Fundacja Oświatowa „Nasza Szkoła” w Łodzi)

    III nagroda – Lidia Łupińska (Dom Kultury w Łapach)

    Wyróżnienia I stopnia:

    • Miłosz Wojtowicz
    • Barbara Rak (Społeczna Szkoła Podstawowa w Kraśniku)
    • Aleksandra Banach (Szkoła Podstawowa Nr 30 im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie)
    • Zofia Łępicka (Pracownia Plastyczna CREATIO – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)
    • Jagoda Maciejewska (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sompolnie)
    • Gabriela Murawska (Dom Kultury w Łapach)
    • Kornelia Kwiatkowska (Pracownia Artystyczna by Magdalena Chrzanowska w Ślesinie)
    • Michał Mazurowski (Stowarzyszenie Studio Ekspresji Twórczej w Gdańsku)
    • Kornelia Gordziejewska (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim)
    • Zuzanna Mika (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim)

    Wyróżnienia II stopnia:

    • Aleksandra Wiśniewska (Młodzieżowy Dom Kultury Filia „Przystanek Maciuś” w Płocku)
    • Jakub Wierzbicki (Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie)
    • Alicja Błoniarz (Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu)
    • Lena Smolska (Dom Kultury w Łapach)
    • Emilia Kostrowska (Dom Kultury w Łapach)
    • Katarzyna Sączawa (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kolbuszowej)
    • Ewa Ertman (Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie)
    • Gabriela Pękała (Dom Kultury w Łapach)
    • Nadia Nowak (Polkowickie Centrum Animacji)
    • Oliwia Turczynowicz (Polkowickie Centrum Animacji)

    Kwalifikacje do wystawy:

    • Oliwia Błaszczyk (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim)
    • Zuzanna Kwietniewska (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim)
    • Aleksandra Bondaruk (Szkoła Podstawowa Nr 2 im. kpt. W. Wysockiego w Bielsku Podlaskim)
    • Malina Mączyńska (Publiczna Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu)
    • Blanka Brańska (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim)
    • Katarzyna Lewandowska (Młodzieżowy Dom Kultury Filia „Przystanek Maciuś” w Płocku)
    • Maja Kamińska (Centrum Zajęć Pozaszkolnych w Łodzi)
    • Eryk Sosnowski (Centrum Zajęć Pozaszkolnych w Łodzi)
    • Magdalena Tur (Młodzieżowy Dom Kultury Filia „Przystanek Maciuś” w Płocku)
    • Maja Smolińska (Młodzieżowy Dom Kultury Filia „Przystanek Maciuś” w Płocku)
    • Wiktoria Różańska (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim)
    • Maja Walesieniuk (Dom Kultury w Łapach)
    • Klaudia Głowińska (Klub A4 SMB Imielin w Warszawie)
    • Patryk Maciąg (Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie)
    • Aleksandra Mojsa (Dom Kultury w Łapach)
    • Klaudia Kozłowska (Dom Kultury w Łapach)
    • Oliwia Kowalewska (Dom Kultury w Łapach)
    • Liwia Szulc Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu)
    • Józef Pipper (Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Leonarda da Vinci w Książenicach)
    • Oliwia Sawicka (Dom Kultury w Łapach)
    • Laura Weilandt (Wiejski Dom Kultury w Ogorzelinach)
    • Maciej Lewandowski (Pracownia Artystyczna by Magdalena Chrzanowska w Ślesinie)
    • Maksym Repczuk (Szkoła Podstawowa Nr 10 w Siedlcach)
    • Zuzanna Pasińska (Dom Kultury w Łapach)
    • Maja Pruszyńska (Dom Kultury w Łapach)
    • Magdalena Zubczyńska (Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie)
    • Julia Donder (Klub 15 Brygady Wsparcia Dowodzenia w Sieradzu)
    • Natalia Rogowska (Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży)
    • Julia Chacewicz (Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chotyłowie)
    • Paweł Perkowski (Dom Kultury w Łapach)
    • Michał Kulesza (Dom Kultury w Łapach)
    • Aleksandra Budzisz (Dom Kultury w Łapach)
    • Kalina Zatyka (Dom Kultury w Łapach)
    • Maria Stradomska (Miejski Dom Kultury w Częstochowie)
    • Lena Kamińska (Dom Kultury w Łapach)
    • Zofia Żur (Dom Kultury w Łapach)
    • Małgorzata Hapoń (Dom Kultury w Łapach)
    • Nadia Smolska (Dom Kultury w Łapach)
    • Julia Bukłaho (Dom Kultury w Łapach)
    • Izabela Kulesza (Dom Kultury w Łapach)
    • Izabela Łapińska (Dom Kultury w Łapach)
    • Alicja Walesieniuk (Dom Kultury w Łapach)
    • Natalia Kasiewicz (Pracownia Artystyczna by Magdalena Chrzanowska w Ślesinie)
    • Ada Żelazna (Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży)
    • Aleksandra Sienicka (Dom Kultury w Łapach)
    • Helena Horosz (Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży)
    • Tomasz Nędza (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej)
    • Amelia Płońska (Dom Kultury w Łapach)
    • Oliwia Zdziarska (Dom Kultury w Łapach)
    • Łucja Smyła (Powiatowy Zespół Szkół, Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Muszynie)
    • Anna Subocz (Dom Kultury w Łapach)
    • Patrycja Chojnowska (Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży)
    • Aleksandra Lewandowska (Dom Kultury w Łapach)
    • Maria Płońska (Dom Kultury w Łapach)
    • Jagoda Woszczyna (Polkowickie Centrum Animacji)
    • Zuzanna Fiszer (Polkowickie Centrum Animacji)
    • Blanka Rezler (Polkowickie Centrum Animacji)
    • Jacek Bobeła (Polkowickie Centrum Animacji)
    • Leon Ulok (Polkowickie Centrum Animacji)
    • Cyprian Rodzik (Polkowickie Centrum Animacji)
    • Oliwia Nowak (Polkowickie Centrum Animacji)

    Kat. II (11 – 13 lat)

    I nagroda – Aniela Marciniak (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sompolnie)

    I nagroda – Wiktoria Lewandowska (Dom Kultury w Łapach)

    II nagroda – Natalia Hołowienko (Dom Kultury w Łapach)

    II nagroda – Martyna Korejba (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sompolnie)

    III nagroda – Julia Narewska (Dom Kultury w Łapach)

    III nagroda – Nikola Czarnocka (Szkoła Podstawowa Nr 7 w Siedlcach)

    Wyróżnienia:

    • Milena Chmielewska (Hajnowski Dom Kultury)
    • Aleksandra Karasiewicz (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łapach)
    • Stanisław Świerczyński (Szkoła Podstawowa Nr 237 im. dr Aleksandra Landy w Warszawie)
    • Aleksandra Świerz (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach)
    • Marcel Bajda (Dom Kultury w Łapach)
    • Maria Dyrcz (Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Miliczu)
    • Klaudia Jastrzębska (Dom Kultury w Łapach)
    • Barbara Jarzyńska (Młodzieżowy Dom Kultury Filia „Przystanek Maciuś” w Płocku)
    • Hanna Kaniewska (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim)
    • Martyna Dymanowska (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim)

    Kwalifikacje do wystawy:

    • Lilianna Soska (Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu)
    • Weronika Koterbicka (Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 1 w Łodzi)
    • Antonina Misiak (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim)
    • Zofia Łyś (Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni w Zamościu)
    • Zosia Kawełczyk (Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 1 w Łodzi)
    • Kinga Dołęgowska (Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szepietowie)
    • Paulina Forajter (Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)
    • Zofia Kaczyńska (Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Wysokiem Mazowieckiem)
    • Gao Yuye (Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mrokowie)
    • Patrycja Gietka (Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szepietowie)
    • Karolina Dziuda (Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 1 w Łodzi)
    • Julia Pankiewicz (Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Jastrzębiu-Zdroju)
    • Weronika Policha (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zamościu)
    • Mikołaj Sokalski (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Wyszkowie)
    • Piotr Stosur (Zespół Szkół Specjalnych Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach nad Białką)
    • Ewa Grzegorzewska (Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Jana Pawła II w Lesznie)
    • Amelia Kabala (Publiczna Szkoła Podstawowa w Warszawicach)
    • Marta Tomasik (Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie)
    • Anna Chapska (Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lublinie)
    • Szymon Królik (Szkoła Podstawowa Nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie)
    • Maja Oleszko (Szkoła Podstawowa Nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie)
    • Anna Bucka (Miejski Dom Kultury w Częstochowie)
    • Barbara Moczydłowska (Dom Kultury w Łapach)
    • Aurelia Wojeńska (Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu)
    • Kornelia Samełko (Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie)
    • Aleksandra Mielnicka (Dom Kultury w Łapach)
    • Magdalena Olszowy (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kolbuszowej)
    • Emilia Raciborska (Dom Kultury w Łapach)
    • Jakub Talarek (Publiczna Szkoła Podstawowa w Warszawicach)
    • Mateusz Smarź (Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Warszawie)
    • Emily Serwin (Dom Kultury w Łapach)
    • Joanna Daniluk (Klub A4 SMB Imielin w Warszawie)
    • Zuzanna Zajączek (Dom Kultury w Łapach)
    • Szymon Dąbrowski (Dom Kultury w Łapach)
    • Wojciech Suchecki (Gminne Centrum Kultury „Powozownia” w Radziejowicach)
    • Bartosz Korżyński (Katolicka Szkoła Podstawowa im. C.K. Norwida w Białej Podlaskiej)
    • Natalia Skruch (Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 11 Z Oddziałami Integracyjnymi im. 5 Pułku Strzelców Konnych Armi Krajowej w Dębicy)
    • Rafał Kociel (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Parczewie)
    • Natalia Czoska (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Gdańsku)
    • Piotr Falkowski (Dom Kultury w Łapach)
    • Julia Pilawska (Dom Kultury w Łapach)
    • Maria Trojan (Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Wieliczce)
    • Dominika Jamiołkowska (Dom Kultury w Łapach)
    • Natalia Walecka (Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Emilii Plater w Piotrkowie Trybunalskim)
    • Martyna Andrasz (Polkowickie Centrum Animacji)
    • Małgorzata Bednarek (Polkowickie Centrum Animacji)
    • Marta Jurasik (Polkowickie Centrum Animacji)
    • Natalia Turczynowicz (Polkowickie Centrum Animacji)

    Kat. III (14 – 16 lat)

    I nagroda – Hanna Pochodowicz (Dom Kultury w Łapach)

    I nagroda – Franciszek Doś (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim)

    II nagroda – Julia Suchańska (Pracownia Plastyczna CREATIO – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)

    II nagroda – Zuzanna Kłosko (Dom Kultury w Łapach)

    III nagroda – Julia Onopa (Dom Kultury w Łapach)

    III nagroda – Maria Łukasik (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sompolnie)

    Wyróżnienia:

    • Natasza Ficner (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sompolnie)
    • Gabriela Gąsowska (Dom Kultury w Łapach)
    • Olaf Zając (Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 w Mysłowicach)
    • Magdalena Maleszko (Dom Kultury w Łapach)
    • Katarzyna Lach (Powiatowy Zespół Szkół, Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Muszynie)
    • Natalia Wojewódzka (Dom Kultury w Łapach)
    • Magdalena Panek (I Liceum Ogólnokształcące im. K. Miarki w Mikołowie)
    • Aleksandra Stradałowicz (Dom Kultury w Łapach)
    • Kornelia Gajewska (Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni w Zamościu)
    • Marcin Zarembowicz (Szkoła Podstawowa Nr 364 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie)

    Kwalifikacje do wystawy:

    • Aleksandra Korzeb (Pracownia Plastyczna „Przy Wspólnej” w Bydgoszczy)
    • Julia Gajder (Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 1 w Łodzi)
    • Natalia Głowacka (Hajnowski Dom Kultury)
    • Paweł Rumpel (Pracownia Plastyczna „Kameleon” przy Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku)
    • Julia Nyc (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim)
    • Aleksandra Gapska (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim)
    • Monika Barczyńska (Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni w Zamościu)
    • Natalia Głowacka (Hajnowski Dom Kultury)
    • Agnieszka Dzieniewicz (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim)
    • Patrycja Radosiuk (Hajnowski Dom Kultury)
    • Aleksandra Korzeń (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach)
    • Michela Makowska (Stowarzyszenie Studio Ekspresji Twórczej w Gdańsku)
    • Kamila Szlosowska (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Malborku)
    • Emilia Sułek (Pracownia Plastyczna CREATIO – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)
    • Julia Mościcka (I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny w Siedlcach)
    • Aleksandra Matecka (II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu)
    • Agnieszka Ulaszewska (Zespół Szkół nr 1 w Kwidzynie)
    • Małgorzata Zwierzchowska (Klub A4 SMB Imielin w Warszawie)
    • Wiktoria Wlimkowska (Zespół Szkół Nr 1 w Kwidzynie)
    • Julia Tomczyk (Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie)
    • Igor Sawa (Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie)
    • Aleksandra Zborowska (Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie)
    • Karolina Głód (Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie)
    • Adrian Paprocki (ZSP Nr 1 w Kwidzynie)
    • Zofia Wróblewska (Pracownia Plastyczna CREATIO – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)
    • Nikola Nogły (Pracownia Plastyczna CREATIO – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)
    • Karolina Cąkała (Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Siedlcach)
    • Jagoda Makowska (Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Więcborku)
    • Karolina Podsiadłowska (Dom Kultury w Łapach)
    • Kacper Lewkowicz (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lublinie)
    • Magdalena Dudziak (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lublinie)
    • Mirella Banaś (Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie)
    • Karolina Dziki
    • Karolina Lipowa (Zespół Szkół Ekonomicznych w Lesznie)
    • Klaudia Kamińska (Dom Kultury w Łapach)
    • Hanna Wielgat (Dom Kultury w Łapach)
    • Julia Sosnowska (Dom Kultury w Łapach)
    • Gabriela Chraboł (Dom Kultury w Łapach)
    • Natalia Sienkiewicz-Komarzewska (Dom Kultury w Łapach)
    • Zofia Ziegert (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Malborku)
    • Patryk Gil (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zamościu)
    • Dzmitry Bolshau (Zasadnicza Szkoła Branżowa w Pszczynie-Łące)
    • Mateusz Melnyczuk (Polkowickie Centrum Animacji)
    • Paulina Grzywacz (Polkowickie Centrum Animacji)
    • Marcin Lasak (Polkowickie Centrum Animacji)

    Kat. IV (17-19 lat)

    I nagroda – Anna Dorobis (Pracownia Plastyczna CREATIO – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)

    II nagroda – Jan Mrożek (Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu)

    III nagroda – Katarzyna Gładyś (Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Tychach)

    Wyróżnienia:

    • Aleksander Kristof (Pracownia Plastyczna CREATIO – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)
    • Zuzanna Szmajduch (Pracownia Plastyczna CREATIO – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)
    • Patrycja Mikiewicz (Gminna Biblioteka Publiczna w Krypnie Kościelnym)
    • Wojciech Blatkiewicz (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim)
    • Karina Mościńska (Polkowickie Centrum Animacji)

    Kwalifikacje do wystawy:

    • Klaudia Ponichtera (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Wyszkowie)
    • Kordian Borawski (Zespół Szkół Specjalnych Nr 4 w Czechowicach Dziedzicach)
    • Adrian Bartmanowicz (Powiatowy Zespół Szkół, Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Muszynie)
    • Marek Kuziora (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zamościu)
    • Szymon Płusa (Ośrodek Terapeutyczno-Edukacyjny dla Dzieci i Młodzieży z autyzmem w Navicula-Centrum w Łodzi)
    • Dawid Garus (Zespół Szkół Specjalnych Nr 4 w Czechowicach Dziedzicach)
    • Wojciech Gawroński (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Wyszkowie)
    • Albert Bożek (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zamościu)
    • Monika Guzek (I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny w Siedlcach)
    • Agata Liebner (Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Tychach)
    • Martyna Pietrzak (VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku)
    • Mateusz Adamski (Zespół Szkół Specjalnych Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach nad Białką)
    • Michaela Sigmanska (Wiejski Dom Kultury w Ogorzelinach)
    • Wiktoria Rypkowska (Gminne Centrum Kultury „Powozownia” w Radziejowicach)
    • Aleksandra Żaboklicka (Ośrodek Terapeutyczno-Edukacyjny dla Dzieci i Młodzieży z autyzmem w Navicula-Centrum w Łodzi)
    • Joanna Radota (Dolnośląski Zespół Szkół Specjalnych przy Wielospecjalistycznym Szpitalu w Miliczu)
    • Jakub Kamieniew (Zespół Szkół Nr 1 w Kwidzynie)
    • Patryk Żmigrodzki (Polkowickie Centrum Animacji)
    • Kinga Spigiel (Polkowickie Centrum Animacji)
    • Seweryn Gołdyn (Polkowickie Centrum Animacji)

    Jury podkreśla wysoki poziom prac, pomysły i warsztat twórczy młodych plastyków.

    Dziękuje także opiekunom artystycznym za zaangażowanie w przygotowanie dzieł na konkurs.

    Podsumowanie konkursu i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 14 grudnia 2019 r.

    o godz. 13.00 w Domu Kultury w Łapach przy ul. Matejki 19.

  • Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wręczenia nagród i otwarcia wystawy.

    Rzeka rok 2019

    2019- ocena prac konkursu plastycznego rzeka
    Plastyka 2019 dkLapy.PL

    Rzeka rok 2018

    Rzeka rok 2017

Dom Kultury w Łapach organizuje koncerty, festyny, pokazy filmowe, multimedialne, wydawnictwa, konkursy , plenery fotograficzne, plastyczne, dni teatru