Turniej Counter Strike: Global Offensive odbył się w Uhowie.

20 – 21 maja 2017 r. w pracowni komputerowej Wiejskiego Domu Kultury w Uhowie odb się turniej CS: GO. Jest to wieloosobowa gra komputerowa z gatunku first-person shooter. Od momentu wydania, Counter-Strike: Global Offensive jest jedną z najpopularniejszych gier FPS rozgrywanych w ramach sportu elektronicznego. Zawody w CS:GO są częścią mistrzostw świata gier komputerowych Electronic Sports World Cup.

Gra jest skierowana przede wszystkim do fanów multiplayera i zawiera wiele trybów zabawy. Gracze wcielają się w niej w terrorystów lub antyterrorystów i prowadzą zacięte, emocjonujące pojedynki.

Dużo emocji było również w Uhowie, gdzie zmierzyło się 6 drużyn (4 osobowych).

Pierwsze miejsce po wielogodzinnej walce przypadło drużynie „GOLDEN FOUR” w składzie: Patryk Kućmierowski, Daniel Perkowski, Piotr Wojszko, Przemysław Zakrzewski.

Drugą pozycją może pochwalić się drużyna „BDMD”, w składzie: Bartłomiej Ignaczuk, Mateusz Ignaczuk, Dominik Bukłaho, Dawid Perko.

Trzecie miejsce, tym razem trafiło do mistrzów poprzednich edycji turnieju, czyli „WolfRiders”, w składzie: Przemysław Jastrzębski, Łukasz Terpiłowski, Sławomir Łupiński i Bartłomiej Busłowski.

Wielkie gratulacje wszystkim graczom za uczciwą, koleżeńską, ale również niezwykle emocjonującą grę. Składam podziękowania dla głównego organizatora p. Patryka Kućmierowskiego.

Sponsorem naród za I miejsce była firma PowerPC, ul. Handlowa 4, Łapy. Serwis komputerowy, usługi informatyczne. Łapy i okolice. Szybka obsługa, konkurencyjne ceny. Dziękujemy.

 

Instruktor WDK Uhowo