W zdrowym ciele zdrowy duch!

Tegoroczne lato rozpieszczało nas dobrą pogodą, z której aż żal było nie skorzystać. Dlatego też pewnego popołudnia, podopieczni Świetlicy wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę rowerową do Jeńk.

Pierwszym przystankiem na naszej trasie była ferma strusi, należącą do Pana Leszka Czyżewskiego. Dzieci miały okazję podziwiać z bliska te wielkie, zadziwiające zwierzęta. Dużą sympatię zdobył również przechadzający się po posesji daniel, dumnie prezentujący imponujące poroże oraz rozbrykany kucyk.

Celem naszej przejażdżki było Gospodarstwo Agroturystyczne Niezapominajka, prowadzone przez Państwa Hryców. Czekało tam na nas wiele atrakcji: pieczenie kiełbasek przy ognisku, gra w piłkę nożną a także w siatkówkę. Mogliśmy również pogłaskać i nakarmić kozy, a także spróbować ich mleka. Sympatyczne zwierzęta całkowicie podbiły serca, zwłaszcza najmłodszych dzieci. Po całym dniu wrażeń bezpiecznie wróciliśmy do domów.

Serdecznie dziękujemy Panu Leszkowi Czyżewskiemu oraz Państwu Wandzie i Ryszardowi Hrycom za ciepłe i serdeczne przyjęcie.