Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Uhowie.

Wiejski Dom Kultury zaprasza na 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na sali widowiskowej w Uhowie. Impreza towarzysząca przy sztabie WOŚP w Białymstoku. W czasie koncertów będzie wolontariusz do którego puszki będzie można złożyć datek i oczywiście dostać czerwone serduszko WOŚP.

Wystąpią:

17.00 – Studio Artystyczne “Karuzela” z Białegostoku ze spektaklem “Pinokio”. Świetna rozrywka dla małych i dużych.

Swobodna adaptacja dzieła Carla Collodiego. Opowieść z przymrużeniem oka: o zabawce, która marzyła by stać się prawdziwym chłopcem. Tym razem wróżka, świerszcz,lis i stolarz Gepetto zaproszą nas do świata, który bardzo przypomina ten nasz-współczesny.
Tam nawet wnętrze wieloryba może wydawać się znajome.

Występują:Tomasz Huszcza, Daniel Kuśmirak

18.00 – Zespół “Avalon Band” z Białegostoku – energetyczna muzyka disco, pop, rock. Grają covery jak również utwory własne. Zespół zapewnia profesjonalną obsługę wesela, imprez firmowych, festynów, pikników rodzinnych, studniówek. Zespół posiada również profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie.

Skład zespołu:
Laura Kubik – wokal
Marek Czech – wokal, instrumenty klawiszowe
Kazimierz Kowalczyk – gitara, instrumenty klawiszowe

19.00 – Zespół „Snowfall – Rockowy zespól Snowfall powstał w 2013 roku w Łapach, od tego czasu pracuje nad autorskim materiałem na album.

Muzycy w składzie:
Kamil Pęza- gitara i kompozycja, Tomasz Falkowski- gitara, Michał Stefaniak- gitara basowa, Monika Godlewska-Zimny wokal, teksty, Paweł Zimny- perkusja, kompozycja
Snowfall miał okazje zagrać na “Rock Piknik” czy “Jesieni Muzycznej” – grają muzykę rockowa na żywo.
Zespołowi udało się zarejestrować pierwszy singiel Magic Garden w studio nagraniowym i niebawem można spodziewać się jego premiery.
Muzyka Snowfall to mieszanka alternatywnego rocka, indie a nawet funka.

20.00 – Zespół “The Ripper” – muzyka rockowa.

Młody zespół na białostockiej scenie (grają razem ok.2 lat), swój debiutancki koncert zagrali 10.12.2015 w białostockich Spodkach. Skład formacji przedstawia się następująco: Erwin Sobolewski (wokal), Bartek Drozdowski (gitara basowa), Karol Lisowski (gitara prowadząca/rytmiczna), Jakub Lewandowski (gitara prowadząca/rytmiczna) i Arek Kownierowicz (perkusja). Grają heavy metal z elementami różnych gatunków (głównie rock i hard rock), inspiracje czerpią z zespołów głównie z lat 80. i 90. (np. Judas Priest, Iron Maiden, Metallica).

plakat wosp 2016