Logo Dom Kultury w Łapach

Wyniki rekrutacji. Lista

dklapy metrum Zapraszamy do 30 czerwca 2013 r.

Wolne miejsca w grupach instrumentalnych: akordeon, keyboard, saksofon, flet poprzeczny, perkusja, organy oraz trąbka. Szczegóły Dom Kultury w Łapach tel. 857152300, p. Kasia

W czerwcu odbędą się spotkania z instruktorami, na których zostaną omówione kwestie instrumentów do nauki.  Szczegółowe informacje do 7 czerwca br.

 

Przydział do grup instrumentalnych

 

SKRZYPCE

 

  • 1. Brzozowska Sandra
  • 2. Dworakowska Zuzanna
  • 3. Dzielnicka Gabriela
  • 4. Granaszewski Karol
  • 5. Iqbal Sandra
  • 6. Łapińska Aneta Maria
  • 7. Łapińska Małgorzata
  • 8. Olszewska Weronika
  • 9. Przedlacki Damian
  • 10. Siemieniuk Angelika
  • 11. Zdrodowska Daria
  •  

AKORDEON

  • 1. Gąsowski Paweł
  • 2. Leśniewski Mateusz
  • 3. Malinowski Dawid
  •  

PIANINO

  • 1. Bagińska Katarzyna
  • 2. Bajda Wiktoria
  • 3. Brzozowska Julia
  • 4. Galent Agata
  • 5. Gąsowska Izabela
  • 6. Karasiewicz Aleksandra
  • 7. Kozłowska Maria
  • 8. Kucharska Antonina Urszula
  • 9. Leżanka Michał Paweł
  • 10. Łapińska Aleksandra (ul. Piaskowa)
  • 11. Łapińska Dorota
  • 12. Łapiński Jakub
  • 13. Misiewicz Oskar
  • 14. Onopa Jakub
  • 15. Pochodowicz Hanna
  • 16. Porowska Zofia
  • 17. Przedlacki Damian
  • 18. Roszkowska Gabriela
  • 19. Serwin Emily
  • 20. Serwin Julia Maria
  • 21. Skorupski Radosław
  • 22. Tołoczko Kamil
  •  

GITARA

  • 1. Bajda Wiktoria
  • 2. Chraboł Gabriela
  • 3. Cwalińska Magdalena Maria
  • 4. Dąbrowska Natalia
  • 5. Gołaszewski Hubert
  • 6. Górska Patrycja
  • 7. Hmissi Miriam
  • 8. Konopka Kacper
  • 9. Łupińska Gabriela (ul. Żwirki i Wigury)
  • 10. Łupińska Julia
  • 11. Malinowska Karolina Maria
  • 12. Mazur Aneta
  • 13. Roszkowski Jakub
  • 14. Skrobański Hubert
  • 15. Węcławski Mateusz Adam
  • 16. Zaręba Konrad
  •  

PERKUSJA

  • 1. Kulesza Krzysztof
  •  

TRĄBKA

  • 1. Todorczuk Mateusz
  •  

KEYBOARD

  • 1. Dowejko Marek
  • 2. Dworakowski Łukasz
  • 3. Łapińska Aleksandra (ul. Gierymskiego)
  • 4. Warpechowska Zuzanna
  • 5. Wojtulewicz Filip
  •  

SAKSOFON

  • 1. Gąsowska Weronika
  • 2. Łapińska Dominika
  • 3. Perkowska Magdalena
  • 4. Skibko Kamila
  • 5. Skorupska Magdalena
  • 6. Szpakowska Klaudia
  • 7. Trzaska Julia
  •  

FLET POPRZECZNY

  • 1. Krassowski Michał
  • 2. Płońska Julia Maria