Zapraszamy do tańca

Grupa Tańca Współczesnego , instr. Magda Surwiłło
Grupa tańca HIP-HOP, instr. Magda Surwiłło
Grupa tańca Breakdance, instr. Alicja Jasudowicz

To obecnie jeden z najbardziej lubianych przez młodzież stylów tanecznych. Hip hop to nie tylko taniec – to kultura charakteryzująca się muzyką, ubiorem i stylem bycia.
Celem naszych zajęć jest pokazanie uczestnikom różnorodnych technik hiphopowych oraz ich odmian. W choreografiach tworzonych do utworów z gatunku muzyki hip hop, każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas nauki szczególny nacisk kładziony jest na pracę nóg i płynny ruch ciała. Styl oparty jest również na izolacjach w ciele i dynamicznej pracy rąk.
Instruktor wprowadza młodych tancerzy w bogatą i pełną energii kulturę hip hopu. Różnorodność tego tańca sprawia, że każdy może wykształcić swoją własną, niepowtarzalną stylistykę!
Zajęcia dają możliwość wszechstronnego rozwoju ruchowego. Kształtują poczucie rytmu, koordynację przez co pozwalają lepiej poczuć możliwości swojego ciała. Poprawiają wydolność organizmu oraz uczą kreatywnego myślenia.
Zajęcia te przeznaczone są dla kategorii wiekowej 6-8, 9-11 i 12-15 lat.
Grupa Escape Mini 6-8 lat :
Grupa początkująca, nastawiona na poznawanie różnych form wyrazu poprzez taniec, swoje osiągnięcia prezentuje na koniec sezonu, podczas imprez na terenie miasta.
Grupa Escape Kids 9-11 lat :
Grupa średniozaawansowana, kształcona z naciskiem na hip hop, grupa konkursowa, bierze udział w konkursach i imprezach tancerzy w regionie.
Grupa Escape 12-15 lat :
Grupa średniozaawansowana, kształcona z naciskiem na hip hop, grupa konkursowa, bierze udział w konkursach i imprezach tancerzy w regionie.