Zajęcia plastyczne

PRACOWNIA PLASTYCZNA 2016/17

Poniedziałek

godz. 15:00 – 16:00 grupa początkująca
godz. 16:30 – 18:00 grupa średnio – zaawansowana I
godz. 18:30 – 12:00 grupa  – zaawansowana II

Wtorek

godz. 14:15 – 15:00 grupa początkująca
godz. 15:15 – 16:45 grupa średnio – zaawansowana I

Środa

godz. 15:00 – 16:30 grupa średnio – zaawansowana II
godz. 16:30 – 18:00 grupa średnio – zaawansowana III
godz. 18:30 – 20:00 grupa zaawansowana II

Czwartek

godz. 15:00 – 16:30 grupa średnio – zaawansowana II
godz. 17:00 – 18:30 grupa zaawansowana I
godz. 18:30 – 20:00 grupa zaawansowana III

Piątek

godz. 15:00 – 16:30 grupa średnio – zaawansowana III
godz. 17:00 – 18:30 grupa zaawansowana I
godz. 18:30 – 20:00 grupa zaawansowana III

Zajęcia muzyczne ZESPÓŁ

Zapraszamy serdecznie na zajęcia muzyczne

Wtorek

godzina 14: 10 – 14:55 – Grupa A
godzina 15:00 – 15:45 – Grupa  B
godzina 15:50 – 16:35 – Grupa G
godzina 16:40 – 17:25 – Grupa F

Czwartek

godzina 14:10-14:55 – Grupa C
godzina 15:00-15:45 – Grupa D
godzina 15:50 – 16:35 – Grupa E

Tutaj zobacz w której jesteś grupie:

Grupa A

1. Dworakowska Laura

2. Gąsowski Bogumił

3. Granaszewski Kamil

4. Kozłowska Anna

5. Łupiński Mateusz

6. Perkowska Natalia

7. Przedlacki Kuba

8. Raciborski Piotr

9. Śliwowski Stanisław

 

Grupa B

  1.  Brzozowski Michał
  2. Granaszewski Karol
  3. Przedlacki Damian
  4. Płoński Paweł
  5. Wojtulewicz Filip Andrzej

Grupa C

1. Brzozowska Aleksandra

2. Choińska Oliwia

3. Klewinowska Maja

4. Litwińczuk Maria

5. Łapiński Jan

6. Łuczaj Karina

7. Mikosiewicz Milena

8. Olszewska Nicola

9. Piekutowska Ola

10. Laskowska Natalia

11. Zuzanna Dzielnik

12. Zdrodowska Maja

Grupa D

  1.  Brzozowska Kornelia
  2. Brzozowska Magda
  3. Kamińska Aleksandra
  4. Łupiński Jakub
  5. Olszewska Weronika
  6. Piszczatowska Emilia

Grupa E

  1. AlAltar Simon
  2. Adamczuk Wojciech
  3. Gąsowski Paweł
  4. Hryniewicki Kacper
  5. Krassowski Michał
  6. Perkowska Magdalena
  7. Warpechowska Zuzanna

 

Grupa F

1. Gołaszewski Bartłomiej

2. Łapińska Aneta Maria

3. Łapińska Aleksandra

4. Serwin Emily

5. Serwin Julia Maria

Grupa G

1. Brzozowska Martyna

2. Galent Agata

3. Czerklański Maciej

4. Kucharska Antonina Urszula

5. Łapińska Aleksandra G

6. Łapińska Dominika

7. Łapińska Dorota

8. Łapińska Małgorzata

9. Malinowski Dawid

10. Trzaska Julia

11. Zdrodowska Daria