Najpiękniejsza maska

Protokół Jury Konkursu plastycznego „Najpiękniejsza maska karnawałowa” z dnia 15.02.2021

Na konkurs wpłynęło 61 masek.

Konkurs plastyczny Najpiękniejsza maska karnawałowa

  • Jury w składzie: Dariusz Gumowski, Małgorzata Roszkowska, Beata Łupińska po obejrzeniu i ocenie prac postanowiło przyznać: 12 nagród i 8 wyróżnień.

Kategoria I (5-8 lat)

  • I nagroda: Amelia Sokołowska
  • I nagroda: Julian Połomka
  • I nagroda: Julia Parczewska
  • II nagroda: Helena Piekutowska
  • II nagroda: Natalia Fiedorczuk
  • II nagroda: Grzegorz Kostrowski
  • III nagroda: Róża Kozub
  • III nagroda: Zofia Szulc
  • III nagroda: Alicja Zaremba

Wyróżnienia:

  • Julia Łapińska
  • Maria Kulesza
  • Aleksandra Sawicka
  • Kaja Zatyka
  • Aleksandra Roszkowska

Kategoria II (9-12 lat)

  • I nagroda: Oliwia Sawicka
  • II nagroda: Lena Smolska
  • III nagroda: Bartosz Sokół

Wyróżnienia:

  • Nadia Smolska
  • Emilia Kostrowska
  • Julia Szczepanik

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie.

Zapraszamy po odbiór nagród i pamiątkowych dyplomów za udział w konkursie od czwartku 18 lutego 2021 r.

jury 4. OKP „Rzeka …”

Protokół z posiedzenia jury 4. Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji” sporządzony dnia 10.02.2021

Na konkurs wpłynęły 704 prace plastyczne ze 122 placówek – szkół, świetlic, domów kultury, ognisk pracy pozaszkolnej oraz zgłoszeń indywidualnych m.in. z Zamościa, Warszawy, Katowic, Częstochowy, Białegostoku, Białej Podlaskiej, Nowego Targu, Polkowic, Gdyni, Łodzi i Łap.

Komisja w składzie:

  1. Dariusz Gumowski – plastyk, przewodniczący jury.
  2. Rajmund Brzozowski – instruktor,
  3. Beata Łupińska – instruktor,
  4. Małgorzata Roszkowska koordynator konkursu, instruktor.

Po obejrzeniu i ocenie prac postanowiła przyznać 24 nagrody, 36 wyróżnień i 171 kwalifikacji do wystawy.

Kat. I (7 – 9 lat)

I nagroda – Aleksandra Lewandowska (Dom Kultury w Łapach)

I nagroda – Łucja Stempska (Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej)

II nagroda – Franciszek Kubec (Pałac Młodzieży w Katowicach)

II nagroda – Agata Wolańska (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim)

III nagroda – Aniela Dudycz (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim)

III nagroda – Nikola Smolarek (Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie)

Wyróżnienia:

  • Oliwia Suchocka (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Jacek Bobeła (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Jan Żuk (Pałac Młodzieży w Warszawie)
  • Amelia Kołodziejczyk (Szkoła Podstawowa w Słomkowie Mokrym)
  • Dominika Bernaczek (Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej)
  • Rita Studentowicz (Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu)
  • Maja Szymborska (Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie)
  • Aleksandra Grzelak (Ostrzeszowskie Centrum Kultury)
  • Adam Szubiak (Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju)
  • Zofia Padewska (Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej)

Kwalifikacje do wystawy:

  • Kalina Zatyka (Dom Kultury w Łapach)
  • Małgorzata Pędrak (Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu)
  • Hubert Filipczak (Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Gościeradowie)
  • Izabela Kulesza (Dom Kultury w Łapach)
  • Alicja Jendrysko (Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Tychach)
  • Tymoteusz Leon Książyk (Pracownia Działań Twórczych Katarzyna Książyk w Serocku)
  • Aurelia Pabian (Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu)
  • Igor Szałek (Szkoła Podstawowa Nr 50 im. Gen. Władysława Sikorskiego w Częstochowie)
  • Oliwia Wojciechowska (Szkoła Podstawowa Nr 205 im. Św. Jadwigi w Łodzi)
  • Halina Jasiak (Kobylogórski Ośrodek Kultury)
  • Laura Budzisz (Dom Kultury w Łapach)
  • Zofia Mojkowska (Dom Kultury w Łapach)
  • Leon Ulok (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Maja Lubowicka (Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie)
  • Oliwia Sawicka (Dom Kultury w Łapach)
  • Liliana Łuniewska (Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ks. Piotra Skargi w Milanówku)
  • Amelia Płońska (Dom Kultury w Łapach)
  • Kamila Reczko (Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie)
  • Karolina Kiepura (Gminny Ośrodek Kultury we Wręczycy Wielkiej)
  • Anna Grodzka (Dom Kultury w Łapach)
  • Lena Kozyra (Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie)
  • Alicja Jaroszyńska (Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie)
  • Hanna Wolska (Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu)
  • Nicole Lipka (Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Jaśle)
  • Alicja Kłoskowska (Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Synów Pułku w Białymstoku)
  • Emilia Cyrwus (Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu)
  • Zuzanna Szatałowicz (Zespół Placówek Oświatowych w Łomazach)
  • Łukasz Bojarczuk (Szkoła Podstawowa Nr 18 w Lublinie)
  • Zuzanna Przyłucka (Zespół Placówek Oświatowych w Łomazach)
  • Jacek Furmańczyk (Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. P. Michałowskiego w Krakowie)
  • Angelika Ostrowska (Szkoła Podstawowa w Słomkowie Mokrym)
  • Anna Tarnowska (Szkoła Podstawowa Nr 18 w Lublinie)
  • Anastazja Wołosowicz (Zespół Placówek Oświatowych w Łomazach)
  • Błażej Resterniak (Szkoła Podstawowa w Słomkowie Mokrym)
  • Mikołaj Najduch (Szkoła Podstawowa w Kłomnicach)
  • Lilianna Obszyńska (Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju)
  • Hanna Skóra (Pałac Młodzieży w Katowicach)
  • Hanna Mróz (Pałac Młodzieży w Katowicach)
  • Aleksander Żbikowski (Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku)
  • Ignacy Gozdyra (Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Ferdynadna Magellana w Piasecznie)
  • Maria Iankovskaia (Pałac Młodzieży w Warszawie)
  • Weronika Kacperek (Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku)
  • Zuzanna Skoczeń (Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej)
  • Nina Golian (Szkoła Podstawowa Nr 30 w Lublinie)
  • Anna Nieścioruk (Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu)
  • Stella Górska (Pałac Młodzieży w Katowicach)
  • Alicja Szafrańska (Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej)
  • Natalia Dubas (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Białej)
  • Lena Wasielewska (Kobylogórski Ośrodek Kultury)
  • Amelia Machaj (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim)
  • Ulyana Hryshanovich (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim)
  • Błażej Zygmunt (Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Ks. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju)
  • Anna Podgórna (Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nowym Targu)
  • Maja Bazan (Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu)
  • Blanka Borowska (Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku Filia „Przystanek Maciuś”
  • Hanna Urbisz (Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Nędzy)
  • Igor Jakubowski (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Zuzanna Szczygieł (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Robert Suchocki (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Zuzanna Fiszer (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)

Kat. II (10 – 12 lat)

I nagroda – Izabela Pogorzelec (Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju)

I nagroda – Gaja Kondrat (Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu)

II nagroda – Izabela Juszczak (Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu)

II nagroda – Jagoda Maciejewska (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sompolnie)

III nagroda – Julia Erber (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sompolnie)

III nagroda – Klaudia Kozłowska (Dom Kultury w Łapach)

Wyróżnienia:

  • Hanna Kudła (Osiedlowy Dom Kultury „Okrąglak” w Zamościu)
  • Kinga Trych (Osiedlowy Dom Kultury „Okrąglak” w Zamościu)
  • Emilia Kostrowska (Dom Kultury w Łapach)
  • Oliwia Malinowska (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sompolnie)
  • Marcelina Wawrzyńczyk (zgłoszenie indywidualne)
  • Adrianna Zygier (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Baranowie)
  • Blanka Rezler (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Weronika Przeździecka (Zespół Szkół Nr 79 im. Stanisława Kostki Potockiego w Warszawie)
  • Helena Koszyk (Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie)
  • Lena Kwarciak (Szkoła Podstawowa Nr 53 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Częstochowie)

Kwalifikacje do wystawy:

  • Lena Kanty (Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju)
  • Gabriela Łoza (Osiedlowy Dom Kultury „Okrąglak” w Zamościu)
  • Amelia Kułakowska-Wróbel (Klub „Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej)
  • Zuzanna Radzimska (Klub „Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej)
  • Aleksandra Cichosz (Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu)
  • Oliwia Błaszczyk (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim)
  • Julia Płońska (Dom Kultury w Łapach)
  • Hanna Jankowska (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim)
  • Anna Łapińska (Dom Kultury w Łapach)
  • Damian Oksztulski (Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Adama Mickiewicza w Bielsku Podlaskim)
  • Mikołaj Kanikuła (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Anna Karpowicz (Dom Kultury w Łapach)
  • Łukasz Kajewski (Szkoła Podstawowa Nr 205 im. Św. Jadwigi w Łodzi)
  • Klara Lepiarczyk (Pracownia Plastyczna „Creatio” – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)
  • Adrianna Jaworowska (Dom Kultury w Łapach)
  • Maciej Bobeła (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Gabriela Murawska (Dom Kultury w Łapach)
  • Oliwa Gola (Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Ferdynadna Magellana w Piasecznie)
  • Antoni Iwański (Ostrzeszowskie Centrum Kultury)
  • Julia Perlikowska (Szkoła Podstawowa w Białych Błotach)
  • Amelia Duchnowska (Dom Kultury w Łapach)
  • Oliwia Turczynowicz (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Kornelia Ciecierska (Szkoła Podstawowa w Białych Błotach)
  • Aleksandra Moroczko (Kobylogórski Ośrodek Kultury)
  • Aleksandra Piekutowska (Dom Kultury w Łapach)
  • Aleksandra Budzisz (Dom Kultury w Łapach)
  • Martyna Andrasz (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Amelia Bogusz (Szkoła Podstawowa Nr 5 w Rzeszowie)
  • Dawid Kurowski (Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Potockiego w Sękocinie)
  • Dominika Ługowska (Szkoła Podstawowa Nr 7 w Siedlcach)
  • Piotr Woliński (Szkoła Podstawowa Nr 7 w Siedlcach)
  • Maja Piętka (Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Ferdynadna Magellana w Piasecznie)
  • Magdalena Brzewińska (Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Ferdynadna Magellana w Piasecznie)
  • Lilianna Rudzka (Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej)
  • Zuzanna Rudzka (Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej)
  • Malwina Płońska (Dom Kultury w Łapach)
  • Oskar Sadowski (Publiczna Szkoła Podstawowa w Pawłowicach)
  • Marcel Filanowski (Szkoła Podstawowa Nr 205 im. Św. Jadwigi w Łodzi)
  • Maja Skrobek (Dom Kultury w Łapach)
  • Sandra Kłobuch (Ostrzeszowskie Centrum Kultury)
  • Lena Kamińska (Dom Kultury w Łapach)
  • Iga Kozik (Szkoła Podstawowa Nr 48. im. Gen. Józefa Hallera w Gdańsku)
  • Martyna Jendrysko (Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Tychach)
  • Arkadiusz Pietrzyk (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Pruszkowie)
  • Maja Kosmala (Ostrzeszowskie Centrum Kultury)
  • Maria Klim (Dom Kultury w Łapach)
  • Milena Ręk (Ostrzeszowskie Centrum Kultury)
  • Eryka Pietrusiak (Ostrzeszowskie Centrum Kultury)
  • Miłosz Olszewski (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach)
  • Michaela Andrzejczyk (Dom Kultury w Łapach)
  • Natalia Jastrzębska (Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łapach z Oddziałami Integracyjnymi)
  • Zofia Siedlecka (Szkoła Podstawowa Fundacji Oświatowej „Nasza Szkoła” w Łodzi)
  • Julia Jaranowska (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Baranowie)
  • Weronika Langner (Kobylogórski Ośrodek Kultury)
  • Adrianna Hyla (zgłoszenie indywidualne)
  • Monika Dynowska (Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu)
  • Łucja Dzwoniarkiewicz (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sompolnie)
  • Ziemowit Zionkowski (Szkoła Podstawowa Nr 18 w Lublinie)
  • Damian Laba (Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 11 w Stalowej Woli)
  • Jan Ciszewski (Szkoła Podstawowa Nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim)
  • Iga Goleń (Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Romualda Traugutta w Jaśle)
  • Natalia Szymborska (Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie)
  • Oliwia Ciach (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Wyszkowie)
  • Paulina Karolak (Szkoła Podstawowa Nr 21 w Bytomiu)
  • Zofia Nowak Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Wyszkowie)
  • Oliwer Biały (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Hanna Szczygieł (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)

Kat. III (13 – 15 lat)

I nagroda – Zuzanna Zajączek (Dom Kultury w Łapach)

II nagroda – Wiktoria Lewandowska (Dom Kultury w Łapach)

II nagroda – Klaudia Jastrzębska (Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łapach z Oddziałami Integracyjnymi)

II nagroda – Emily Serwin (Dom Kultury w Łapach)

III nagroda – Małgorzata Słomska (Zespół Szkół Nr 4 im. Jana Pawła II w Jaśle)

III nagroda – Amelia Dubla (zgłoszenie indywidualne)

Wyróżnienia:

  • Antonina Liszka (Pracownia Plastyczna „Creatio” – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)
  • Piotr Falkowski (Dom Kultury w Łapach)
  • Katarzyna Sosnowska (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sompolnie)
  • Rafał Kociel (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Parczewie)
  • Emilia Łochnicka (Dom Kultury w Łapach)
  • Milena Widerska (Ostrzeszowskie Centrum Kultury)
  • Karol Iwański (Ostrzeszowskie Centrum Kultury)
  • Nikola Czarnocka (Szkoła Podstawowa Nr 7 w Siedlcach)
  • Karolina Mertens (Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu)
  • Olga Goch (Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju)

Kwalifikacje do wystawy:

  • Alicja Kulik (Pałac Młodzieży w Warszawie)
  • Magdalena Legieć (Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju)
  • Antonina Tutka (Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju)
  • Małgorzata Matysiak (Prywatna Szkoła Podtsawowa Nr 72 w Piasecznie)
  • Wiktoria Szabat (Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju)
  • Julia Pilawska (Dom Kultury w Łapach)
  • Natalia Gruszczyńska (Szkoła Podstawowa Nr 53 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Częstochowie)
  • Zofia Słowińska (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sompolnie)
  • Rafał Wiśniewski (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sompolnie)
  • Weronika Ujma (Szkoła Podstawowa Nr 46 im. S. Żeromskeigo w Częstochowie)
  • Amelia Jasińska (Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku)
  • Janek Trzonek (zgłoszenie indywidualne)
  • Sofija Malinowska (Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 72 w Piasecznie)
  • Eliza Borowska (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łubinie Kościelnym)
  • Natalia Wardziak (Szkoła Podstawowa Nr 7 w Siedlcach)
  • Otylia Tkacz (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Baranowie)
  • Marcin Kulicki (Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkola w Wisznicach)
  • Natalia Stanek (Zespół Szkół Nr 4 w Jaśle)
  • Natalia Turczynowicz (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Daria Turkiewicz (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Nadia Żmigrodzka (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Magda Dyczko (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Marta Jurasik (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)

Kat. IV (16-19 lat)

I nagroda – Natalia Weronika Wojewódzka (zgłoszenie indywidualne)

II nagroda – Aleksandra Hryciuk (I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej)

II nagroda – Kamila Jochańska (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)

Wyróżnienia:

  • Dominika Sajur (Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)
  • Klaudia Kęska (Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie)
  • Kornelia Gajewska (Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu)
  • Julia Maria Płońska (Dom Kultury w Łapach)

Kwalifikacje do wystawy:

  • Wiktoria Sabat (Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)
  • Aleksandra Pankalla (Ostrzeszowskie Centrum Kultury)
  • Aleksandra Dudek (Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Tychach)
  • Kinga Michalik (Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)
  • Karolina Turczyńska (Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie)
  • Natalia Sienkiewicz-Komarzewska (IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku)
  • Kornelia Wsuł (Pałac Młodzieży w Warszawie)
  • Zofia Wróblewska (Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)
  • Zuzanna Łukaszewska (Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku)
  • Julia Kristof (Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)
  • Wojciech Smolka (Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)
  • Wiktoria Gil (Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu)
  • Antonina Oleszczuk (Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie)
  • Seweryn Gołdyn (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Kinga Spigiel (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Patryk Żmigrodzki (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Karina Mościcka (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Mateusz Melnyczuk (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Oliwia Jakubowicz (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)

Kat. V (20+)

I nagroda – Barbara Rzęsa (Centrum Kultury w Polkowicach)

II nagroda – Edyta Baran (Pracownia Ceramiki Artystycznej. Centrum Kultury w Polkowicach)

II nagroda – Daniela Żmuda (Centrum Kultury w Polkowicach)

Wyróżnienia:

  • Irena Sajdłowska-Piskorz (Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Teresa Mazur-Majda (Centrum Kultury w Polkowicach)

Kwalifikacje do wystawy:

  • Aleksandra Wołoszyn (zgłoszenie indywidualne)
  • Małgorzata Płońska (zgłoszenie indywidualne)
  • Marek Czarnik (Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Katarzyna Książyk (Pracownia Działań Twórczych Katarzyna Książyk w Serocku)
  • Wanda Musiał (zgłoszenie indywidualne)
  • Danuta Bendoza (Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie)
  • Elwira Kubiak (Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Alina Bobeła (Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Józef Jelonek (Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Katarzyna Andrasz (Pracownia Ceramiki Artystycznej. Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Arleta Turczynowicz (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)
  • Magdalena Jakubowska (Pracownia Ceramiki Artystycznej Centrum Kultury w Polkowicach)

Jury podkreśla wysoki poziom prac, pomysły i warsztat twórczy autorów. Dziękuje także opiekunom artystycznym za  zaangażowanie w przygotowanie dzieł na konkurs.

O terminie podsumowania konkursu i otwarcia wystawy pokonkursowej zostaną Państwo poinformowani.