Film konesera: luty 2024

Piątek 23 lutego 2024

godzina 16:00
Piorun

1g. 36m. Animowany, Komedia; USA
Niech się rozpocznie! Przygotuj się na najbardziej fantastyczną przygodę! Już za chwilę najfajniejszy bohater kina akcji Piorun i ja, chomik Rhino – wierny partner i jego prawa ręka wyruszymy w super ściśle tajną misję!

godzina 18:00
Pretty Woman

1g. 55m. Komedia, Romans; USA
Vivian jest młodą prostytutką, która mieszka w Beverly Hills wraz ze swoją przyjaciółką Kit, która wprowadziła ją do branży. Pewnego wieczoru, bogaty biznesmen Edward szukając drogi do hotelu pyta o drogę Vivian. Jadą razem do hotelu gdzie spędzają wspólnie noc.

Film konesera: marzec 2024

Piątek 15 marca 2024

godzina 16:00
Pocahontas

1g. 18m. Romans, Animowany; USA

Przybycie statku z angielskimi osadnikami i poszukiwaczami złota pod przywództwem pazernego gubernatora Ratcliffe’a zaalarmowało Indian. Wiedziona ciekawością młodziutka księżniczka Pocahontas obserwuje ich ze zdziwieniem i zainteresowaniem. Poznaje dzielnego kapitana Johna Smitha…

godzina 18:00
Kiedy mężczyzna kocha kobietę

2g. 6m. Romans, Dramat; USA

Alice i Michael uchodzą za wzorowe małżeństwo. Niestety, pod nieobecność męża, który jest pilotem, Alice bardzo często zagląda do kieliszka. Objawy te uchodzą uwadze najbliższym, ale stan Alice pogarsza się z każdym dniem.

Piątek 22 marca 2024

godzina 16:00
Ciekawski George Witaj wiosno

58m. Animowany, Familijny; USA

Wybuchła wiosna i najbardziej uwielbiana małpka świata powraca – ciekawska jak zawsze – w pełnometrażowym filmie wysokich lotów.

godzina 18:00
Pożegnanie z Afryką

2g. 30m. Melodramat; USA

Duńska pisarka Karen Blixen wyjeżdża w 1914 roku do Kenii, aby poślubić barona Brora Blixena. Wkrótce zakochuje się w lokalnej społeczności i tajemniczym myśliwym.