rozkład zajęć

rozkład zajęć dk Łapy

Tygodniowy rozkład zajęć rok 2019-2020

PRACOWNIA TAŃCA

TANIEC NOWOCZESNY HIP HOP

poniedziałek (hol)

15:15-16:00- grupa  (GT)

środa (hol)

15:15-16:00- grupa  (GT)

Zajęcia prowadzi Gabi Trochimczyk należąca do ekipy Poprostu Squad w szkole tańca 4konekt. 

GRUPA TANECZNA „FLEJWUNIA KIDS”

poniedziałek (mała sala gimnastyczna)

15:15-17:00 (MR)

środa (mała sala gimnastyczna)

15:15-17:00 (MR)

Zajęcia prowadzi Magda Rostkowska „Surwi”

TANIEC TOWARZYSKI

środa (mała sala gimnastyczna)

17:45-18:45

Instruktor: Justyna Cichosz

LATINO SOLO FITNES

poniedziałek (mała sala gimnastyczna)

18:15-19:00

środa (mała sala gimnastyczna)

17:00-17:45

Instruktor: Justyna Cichosz

PRACOWNIA PLASTYCZNA (sala 212)

TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ 2020 / 2021
Poniedziałek
godz. 14.00 – 15.00 gr. początkująca
godz. 15.15 – 16.30 gr. I średnio- zaawansowana
godz. 16.45 – 18.15 gr. I zaawansowana
godz. 18.30 – 20.00 gr. IV zaawansowana

Wtorek
godz. 14.00 – 15.00 gr. początkująca
godz. 15.15 – 16.45 gr. III średnio- zaawansowana

Środa
godz. 14.00 – 15.00 gr. I średnio-zaawansowana
godz. 15.15 – 16.15 gr. II średnio- zaawansowana
godz. 16.30 – 17.30 gr. I zaawansowana
godz. 17.45 – 18.45 gr. II zaawansowana
godz. 19.00 – 20.00 gr. IV zaawansowana

Czwartek
godz. 14.00 – 15.30 gr. II średnio-zaawansowana
godz. 15.45 – 16.45 gr. III średnio- zaawansowana
godz. 17.00 – 18.30 gr. III zaawansowana
godz. 18.45 – 20.00 gr. V zaawansowana

Piątek
godz. 15.15 – 16.45 gr. II zaawansowana
godz. 17.00 – 18.15 gr. III zaawansowana
godz. 18.30 – 20.00 gr. V zaawansowana

Zajęcia prowadzi Ewa Stranc i Małgorzata Roszkowska

PRACOWNIA MALARSTWA I RYSUNKU
„TRZY KOLORY” (sala 212)

wtorek godz. 17:00 – 20:00

Zajęcia prowadzi Dariusz Gumowski

PRACOWNIA TEATRALNA (sala 210)

poniedziałek

godz. 16:00 – 18:00 Kaprys LO mł

godz. 18:00 – 20:00 Kaprys LO st

wtorek

godz. 16:00 – 18:00 Kaprys warsztat

godz. 18:00 – 20:00 Kaprys STU

środa

godz. 17:00 – 18:30 Kaprys SP (MT)

czwartek

godz. 16:00 – 18:00 Kaprys LO mł

godz. 18:00 – 20:00 Kaprys STU

piątek

godz. 17:00 – 18:30 Kaprys SP (MT)

godz. 19:00 – 21:00 Kaprys LO st

Zajęcia prowadzi Adam Karasiewicz

Zajęcia Kaprys SP prowadzi Marcin Tracikowski

PRACOWNIA MUZYCZNA

Zajęcia śpiewu- prowadząca Justyna Wieruszewska-Biniek

czwartek

godz. 14:30 – 17:00
w godz. 15:00-16:00 zajęcia grupowe

Zajęcia śpiewu – prowadzący Mariusz Choruży

piątek

godz. 15:00 – 16:00 grupa I

godz. 16:00 – 17:00 grupa II

godz. 17:00 – 19:00 grupa III

GITARA (sala 201)

wtorek

godz. 14:30-20:00 grupa I

środa

godz. 14:30-20:00 grupa II

Zajęcia prowadzi Przemysław Figiel

PIANINO (sala 216)

poniedziałek

godz. 12:45-17:15 (Przemysław Reszak)

czwartek

godz. 13:00-14:30 (Justyna Wieruszewska-Biniek)

godz. 17:00-19:00 (Justyna Wieruszewska-Biniek)

piątek

godz. 13:00-18:45 (Przemysław Reszak)

Zajęcia prowadzi Justyna Wieruszewska-Biniek, Przemysłąw Resztak

MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA nabór trwa

CHÓR „ŁAPSKIE NUTKI” (zajęcia w MOPS ul. Nowa)

PRACOWNIA MODELARSKA

poniedziałek

godz.17:00-20:00

środa

godz.17:00-20:00

piątek

godz.17:00-20:00

Zajęcia prowadzi Krzysztof Falkowski

SZACHY (sala 216)

wtorki

16:45-17:45  grupa początkująca

17:45-19:00  grupa zaawansowana

Zajęcia prowadzi Rafał Greś

 

Pozostałe pomieszczenia

Pokój instruktorski – sala 215

Kasa Księgowość – sala 217

Dyrektor – sala 202

Dom Kultury w Łapach organizuje koncerty, festyny, pokazy filmowe, multimedialne, wydawnictwa, konkursy , plenery fotograficzne, plastyczne, dni teatru