Folklorystyczne Lato

Zapraszamy do udziału w warsztatach taneczno – wokalnych dla młodzieży w wieku 13 – 19 lat realizowanych w ramach projektu Bardzo Młoda Kultura !

Organizatorami są Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku oraz Dom Kultury w Łapach.

Warsztaty odbywać się będą w Domu Kultury w Łapach oraz w Centrum Folkloru Polskiego w Karolinie ( jeden dzień ) w sierpniu 2024 r. Składały się będą z następujących wydarzeń:

  • 6 godzin warsztatów wokalnych w terminie 12 – 16 sierpnia ( dokładne daty i godziny podamy już wkrótce ) prowadzonych przez zespół “Kolej na Łapianki”
  • 10 godzin warsztatów tanecznych w terminie 19 – 23 sierpnia ( dokładne daty i godziny podamy już wkrótce ) prowadzonych przez Oksanę Prus: choreograf, instruktor, reżyser, organizator warsztatów tanecznych i wydarzeń kulturalno-edukacyjnych.
  • wyjazd do Centrum Folkloru Polskiego w Karolinie. W ramach wyjazdu młodzież weźmie udział w programie edukacyjnym, podczas którego przewidziane jest między innymi zwiedzanie muzeum „Centrum Folkloru Karolin”oraz warsztaty taneczne z artystami “Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze” ( dokładną datę oraz godzinę wyjazdu i powrotu podamy już wkrótce )
  • projekcja materiału filmowego na sali widowiskowej Domu Kultury w Łapach, na którą zaproszeni zostaną uczestnicy projektu, Młodzieżowa Rada Miejska oraz zainteresowani mieszkańcy gminy Łapy – wstęp ogólnodostępny – 4 września 2024

W przypadku większej ilości chętnych decydują:

  • osiągnięcia wokalne, taneczne
  • kolejność zgłoszeń

Zapisy online przez formularz dostępny tutaj: https://dklapy.pl/akcje/#tab-94752
Data publikacji formularza to 1 sierpnia 2024 r. godzina 9:00.
Ilość miejsc ograniczona 20 osób, Warsztaty bezpłatne.

Wymagane pliki: