Wyniki konkursu „Boże Narodzenie w moim domu”

Protokół jury Konkursu Plastycznego „Boże Narodzenie w moim domu”, organizowanego przez Dom Kultury w Łapach i Klub Sportowy „Minotaur”

Na konkurs wpłynęło 37 prac.

Jury w składzie: Dariusz Gumowski, Dorota Nysztor, Małgorzata Roszkowska po obejrzeniu i ocenie prac postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria I – przedszkola

I miejsce – Dawid Michałowski

I miejsce – Julia Łapińska

II miejsce – Helena Piekutowska

II miejsce – Piotr Łapiński

III miejsce – Aleksandra Sawicka

III miejsce – Zofia Kalinowska

Wyróżnienia:

Oliwier Krzykawski

Antoni Urbasz

Olivia Czykier

Kategoria II – (klasy I-III)

I miejsce – Aleksandra Płońska

I miejsce – Ewa Perkowska

II miejsce – Emilia Łupińska

II miejsce – Bartosz Kosiński

III miejsce – Zofia Łupińska

III miejsce – Zofia Warakomska

Wyróżnienia:

Anastazja Kierzkowska

Gabriela Łupińska

III kategoria (klasy IV-VIII)

I miejsce – Oliwia Sawicka

II miejsce – Anna Karpowicz

II miejsce – Aleksandra Piekutowska

III miejsce – Aleksandra Sienicka

III miejsce – Paweł Korolczuk

Wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się 17 stycznia o godz. 16.00. Zapraszamy!

Konkurs Plastyczny Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa Łapy 2021 -wyniki

Protokół jury Gminnego Konkursu Plastycznego „Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa”

Na konkurs wpłynęło 158 prac, w tym 14 niezgodnych z regulaminem.

Jury w składzie: Dariusz Gumowski, Dorota Nysztor, Małgorzata Roszkowska po obejrzeniu i ocenie prac postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria I – przedszkola (4-6 lat)

I miejsce – Franciszek Łapiński
I miejsce – Dawid Michałowski
II miejsce – Martyna Perkowska
II miejsce – Rozalia Topczewska
III miejsce – Alicja Zduńczyk
III miejsce – Agata Łapińska

Wyróżnienia:

Filip Stosiak
Antoni Kowalewski
Franciszek Trzeciak
Albert Kierzkowski
Tymon Dworakowski

Kategoria II – (klasy I-III)

I miejsce – Aleksandra Lewandowska
I miejsce – Aleksandra Ciborowska
II miejsce – Olivier Łapiński
II miejsce – Ewa Perkowska
III miejsce – Aleksandra Płońska
III miejsce – Blanka Klim

Wyróżnienia:

Igor Puciato
Zofia Mojkowska
Julia Jankowska
Marcel Baranowski

III kategoria (klasy IV-VIII)

I miejsce – Aleksandra Piekutowska
I miejsce – Gabriela Murawska
II miejsce – Amelia Płońska
II miejsce – Daria Markowska
III miejsce – Oliwia Pękała
III miejsce – Wiktoria Markowska

Wyróżnienia:

Gabriela Pękała
Mateusz Prokopiuk
Zuzanna Łapińska
Krzysztof Bogusz
Bartosz Pietrzak